Emeritos Banditos w play-offach ESEA MDL

1
155
emeritos banditos
emeritos banditos

Oficjalnie Emeritos Banditos melduje się w play-offach ESEA MDL. Polski mix wypełniony znanymi osobistościami zajmuje 123 miejsce.

Po emocjonujących rozgrywkach w ESEA Open, w których polska drużyna “z meksykańskimi korzeniami” zdołała pokonać 10 drużyn, a uległa tylko sześciu drużynom.  

Droga EB nie była usłana różami, cała ekipa musiała stykać się z uciążliwymi sytuacjami. Do takich ewidentnie można zaliczyć nieplanowany mecz w jedną z niedziel. Na szczęście Panowie poświęcili się i oderwali się od czasu spędzanego z rodziną na rzecz spotkania w ESEA Open. Emocjonującą atmosferę rozluźniał swoim komentarzem bliski znajomy drużyny – Paweł “Leh” Lehmann.  

Swoim wsparciem i doświadczeniem podczas spotkań emanował także sam Jarosław “Pasha” Jarząbkowski. Bardzo często swoje umiejętności pokazywał podczas grania snajperką np. runda, w której Jarosław “Pasha” Jarząbkowski w ciągu 10 sekund pokonał czterech swoich przeciwników i praktycznie sam wygrał rundę. Zapis tej sytuacji znajduje się na oficjalnym fanpage Emeritos Banditos. 

W 1/64 finału Emeritos Banditos zmierzy się z bułgarską drużyną Excellency. Mecz odbędzie się w czwartek – 19.03 o godzinie 20:30. 

Emeritos Banditos to nie jedyny polski akcent. Poniższa grafika przedstawia inne polskie drużyny w play-offach:

Emeritos Banditos w play-offach ESEA MDL 1
Fot. Twitter – @KozakLkr
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZapowiedź drugiego dnia ESL Pro League Season 11
Następny artykułPodsumowanie drugiego dnia ESL Pro League Season 11.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Poprzedni tekst o Emeritos Banditos […]