Oficjalnie: Illuminar Gaming prezentuje nowy skład

1
118
janusz snax pogorzelski virtus.pro
janusz snax pogorzelski virtus.pro

Potwierdziły się informacje dotyczące nowego składu Illuminar Gaming, które od pewnego czasu robi całkowitą przebudowę zespołu. Wcześniej z drużyny do x-kom AGO odszedł Oskar “oskarish” Stenborowski, natomiast dzisiaj poznaliśmy oficjalnie nowy skład Illuminar Gaming. W składzie znajduje się dwóch, byłych reprezentantów Virtus.pro.

O potencjalnych zmianach w składzie Illuminar Gaming mówiono już od jakiegoś czasu. Wyniki drużyny nie były na tyle imponujące, że organizacja postanowiła jednak na przebudowę w swoim zespole. Stary skład Illuminar Gaming na polskiej scenie grał bardzo dobrze. Podopieczni Adriana “IMD” Piepera wygrali m.in turniej w Gdynii – Games Clash Masters, a także ESL Mistrzostwa Polski, jednak w stronę turniejów międzynarodowych nie było już tak dobrze, gdyż kwalifikacje do nich były przegrane. 

Na początku, drużyna testowała zawodnika Wisły All in! Games Kraków – Grzegorza “jedqr” Jędrasa, ale jak widać po teraźniejszym składzie, nie ma go w składzie zespołu. 

Budowa drużyny z doświadczonymi zawodnikami

Illuminar Gaming szukało kogoś bardziej doświadczonego i ten plan powiódł się, bo znaleźli m.in dwóch byłych zawodników Virtus.pro, Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego oraz Arkadiusza “Vegi” Zawojskiego, którzy będą reprezentować drużynę. Obok nich znalazł sie również Mikołaj “mouz” Karolewski, który grał w Aristocracy razem z Wiktorem “TaZem” Wojtasem, a trenerem zespołu był Mariusz “Loord” Cybulski, tak więc na pewno Mikołaj “mouz” Karolewski ma również duże doświadczenie w grze. 

Janusz “Snax” Pogorzelski i Arkadiusz “Vegi” Nawojski to zawodnicy, którzy za sobą mają ciekawą historię. Pierwszy z nich grał w rosyjskiej organizacji Virtus.pro od stycznia 2014 roku. Razem z Virtus.pro wygrał EMS One Katowice 2014, który był turniejem o randze Major.

Jeśli chodzi o Arkadiusza “Vegi” Nawojskiego, od lutego 2018 roku reprezentował PACT, a następnie przeszedł do Virtus.pro.

Obecny skład Illuminar Gaming

Illuminar Gaming w tym momencie prezentuje się następująco: 

  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Arkadiusz “Vegi” Nawojski
  • Paweł “innocent” Mocek
  • Paweł “reatz” Jańczak
  • Mikołaj “mouz” Karolewski

Cały skład nowego zespołu Illuminar Gaming prezentuje się znakomicie, wszyscy zawodnicy którzy będą reprezentować organizację mają za sobą wieloletnie doświadczenie na scenie polskiej, jak i międzynarodowej. 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPo trzech zwycięstwach w grupie C, OG przegrywa z Virtus.pro w ESL Pro League Season 11
Następny artykułMultiliga w europejskim regionie ESL Pro League Season 11. Kto awansuje?
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj