Multiliga w europejskim regionie ESL Pro League Season 11. Kto awansuje?

0
54
esl pro league 1 scaled
esl pro league 1 scaled

Multiliga w europejskim regionie ESL Pro League Season 11. Dzisiaj odbędą się ostatnie mecze w grupie C, w której już wszystko jest oczywiste, jeśli chodzi o pozostanie w dalszej fazie rozgrywek. Poznaliśmy również drużyny, które odpadają z dalszej rywalizacji i nimi jest kazachskie Virtus.pro oraz chińskie TYLOO.

FaZe Clan musi koniecznie wygrać przeciwko OG

Podopieczni Janko “YNk” Paunovića obecnie są na 4. miejscu w ligowej tabeli i dzisiaj muszę zdobyć koniecznie, kolejne punkty jeśli chcą awansować do drugiej fazy ESL Pro League w regionie europejskim. Przeciwnikiem FaZe Clan będzie zespół Aleksiego “Aleksib” Virolainena, który wczoraj niespodziewanie przegrał z kazachskim Virtus.pro 2:1. Jest to pierwsza porażka Mateusza “mantuu” Wilczewskiego i jego kolegów w ESL Pro League Season 11, a dla Daurena “AdreNa” Kystaubayeva i jego zespołu pierwsze zwycięstwo w najwyższej, światowej lidze.

Mecz dnia w grupie C

mousesports zagra z G2 Esports o awans do kolejnej fazy ESL Pro League Season 11. Ciekawie będzie ze względu na to, że zarówno Finn “karrigan” Andersen i jego zespół, jak i francuska drużyna mają taką samą ilość zdobytych punktów – 9. Co więcej, w grupie C jeszcze wszystko jest możliwe i mogą być zmiany miejsc w samej tabeli.

Warto przypomnieć, że 1 miejsce w grupie otrzymuje bezpośredni awans do kolejnej fazy ESL Pro League Season 11, natomiast drużyny z miejsc 2-3 zagrają w barażach.

18:25 – FaZe Clan vs. OG
18:25 – mousesports vs. G2 Esports
18:25 – Virtus.pro vs. TYLOO

Transmisja z polskim komentarzem dostępna na kanale Twitch: Polsat Games 2

Zapraszamy również do tekstu podsumowaującego wczorajszy dzień ESL Pro League Season 11 regionu europejskiego

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułOficjalnie: Illuminar Gaming prezentuje nowy skład
Następny artykułWraz z rozpoczęciem ciszy nocnej swoje zmagania rozpoczną drużyny Ameryki Północnej w ESL Pro League.
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj