Michał “MICHU” Müller poza składem Team Envy?

0
50
michu virtuspro iemkatowice 730x380
michu virtuspro iemkatowice 730x380

Jarek “DeKay” Lewis, amerykański dziennikarz publikujący swoje artykuły o e-sporcie twierdzi, że w zespole Envy przygotowywane są zmiany z składzie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wśród zawodników którzy mają być do zmiany jest Michał “MICHU” Müller, ale nie tylko on.

Wczoraj, Jarek “DeKay” Lewis napisał artykuł, w którym twierdzi że w amerykańskiej organizacji Team Envy będą zmiany składu. Trzech zawodników będzie wymienionych: Ryan „ryann” Welsh, Michał „MICHU” Müller, lub Buğra „Calyx” Arkin. Z jednej strony na pewno nie jest to powód do domu, że to właśnie polski zawodnik jest w trójce wymienionych do potencjalnej zmiany, a z drugiej strony, rezultaty meczowe całego zespołu nie należą do tych dobrych, szczególnie jeśli chodzi o kwalifikacje do listopadowego Majora w Rio de Janeiro.

Zmiany, zmianami, ale wydaje się, że już nawet nie o to chodzi. Bardziej o to, że Team Envy ma na swoim koncie 1200 punktów, które liczą się w kwalifikacjach do największego na świecie turnieju. Jeśli organizacja wymieni dwóch zawodników to zespół będzie miał odjętych 40% punktów, natomiast jeżeli zespół zmieni trzech graczy wtedy na swoim koncie będzie miał 0 punktów.

Team Envy zainteresowany jest pozyskaniem Petera “ptr” Gurneya.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMasterBox NR200 i MasterBox NR200P – nowe obudowy mini-ITX
Następny artykułMichał “MICHU” Müller zostaje w Team Envy! Jest odpowiedź od Fantasyexpo
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj