Mecze o być albo nie być na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020.

0
56
Mecze w grupie A na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 dobiegają końca. W grze pozostało już tylko sześć formacji głodnych zwycięstwa i awansowania do fazy pucharowej, a miejsca tylko dwa! Zagrają oni w dolnej drabince, czyli o być albo nie być, przegrywasz – odpadasz, wygrywasz – grasz dalej!

Europa na przeciwko Rosji

Pierwszy mecz dolnej drabinki grupy A. Faworyt? Oczywiście europejska formacja, która po dobrym występie na turnieju BLASTa niespodziewanie w meczu otwarcia IEMa przegrała swój pojedynek z również europejskim składem – FaZe Clan. Być może był to słabszy dzień, lecz można też usprawieliwić ich tym że następnego dnia FaZe pokonało również francuskie Vitality i awansowali do ćwierćfinału turnieju. Nie ma co ujmować oczywiście ekipie z Rosji, ponieważ mimo przegranej 0:2 z francuską drużyną Vitality zaprezentowali się całkiem dobrze przegrywając mapy do 11 oraz 13, co jak na formację, która znajduje się na drugim miejscu światowego rankingu jest co najmniej dobrym występem. Zwycięzca tego pojedynku zagra o awans do fazy pucharowej z ekipą Aleksandra”s1mple”Kostyliev – Natus Vincere.

Skandynawskie derby

W drugim pojedynku drabinki przegranych grupy A zmierzą się dwie drużyny z regionu Skandynawia. Faworyta ciężko wskazać, ponieważ ostatnie mecze Jespera ‘JW’ Wecksella i spółki wyglądają fatalnie i na horyzoncie pojawiają się już informacje na temat zmian. Z kolei duńskie MAD Lions po wygraniu jednej mapy przeciwko roosyjsko-ukraińskiemu Natus Vincere, na kolejnych dwóch nie istniało. Bukmacherzy stawiają w lepszym cieniu szwedzką ekipę, lecz w tym meczu może się wszystko wydarzyć. Zwycięzca tego spotkania zagra z formacją Mathieu “ZywOo” Herbauta o awans do ćwierćfinału.

15:00 – OG vs. Team Spirit
18:30 – MAD Lions vs. Fnatic

Transmisja z Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 z polskim komentarzem na kanale Polsat Games 2.

Zapraszamy również do podsumowania pierwszych meczów na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020. Zespoły zagrają w górnej drabince wygranych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoznaliśmy pierwsze drużyny z awansem do play-off Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020
Następny artykułIntel Extreme Masters: Global Challenge przeniesiony do Internetu