Przed nami mecze półfinałowe w ESL Pro League

0
60
ENCE
Fot. ESL

Już dzisiaj dwa mecze półfinałowe w ramach ESL Pro League Season 15. Ogromną szansę na grę w finale ma ENCE, w składzie którego gra Olek “hades” Miśkiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha, chociaż jeśli spojrzymy na oponenta podopiecznych Eetu “sAwy” Sahy, jest to bardzo wymagający przeciwnik i z pewnością łatwo nie będzie.

W pierwszym meczu, ENCE zagra przeciwko szwedzkiemu zespołowi Ninjas in Pyjamas, który dzięki zajęciu pierwszego miejsca w swojej grupie, zapewnił sobie bezpośredni awans do ćwierćfinału, w którym pokonał amerykańską formację Team Liquid 2:1. Z kolei Olek “hades” Miśkiewicz i jego koledzy rozpoczęli grę od pierwszej rundy fazy play-off, w której pokonali Fnatic 2:0, a następnie Hiszpanów reprezentujących Movistar Riders 2:1.

W drugim meczu, FaZe Clan zagra przeciwko FURII Esports. Zespół Finna “karrigana” Andersena rozpoczął grę od pierwszej rundy fazy play-off, w którym pokonał Players 2:1, a następnie wygrał z Natus Vincere 2:0. Z kolei, zespół z Ameryki Południowej w swojej grupie zajął pierwsze miejsce i rozpoczął grę w fazie play-off od ćwierćfinału, w którym pokonał duńskie Astralis 2:1.

15:30 – ENCE vs. Ninjas in Pyjamas

19:00 – FaZe Clan vs. FURIA Esports

Transmisja ESL Pro League z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułKolejny dzień ćwierćfinałów w ramach ESL Pro League
Następny artykułbyali dołącza do Ungentium jako stand-in
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.