Anonymo Esports przegrywa z mousesports, ale jest awans na Flashpoint Season 3!

0
50
Anonymo Esports
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

Anonymo Esports przegrało z mousesports w meczu półfinałowym kwalifikacji Flashpoint Season 3, ale polska formacja po zwycięstwie z francuskim DBL Poney awansowali na turniej główny.

Pierwszą mapą meczu pomiędzy Anonymo Esports oraz mousesports było Vertigo. Polacy rozpoczęli grę po stronie atakującej, ale przegrali rundę pistoletową i kolejne trzy, a więc to rywale polskiej formacji wyszli na prowadzenie 4:0. Początek meczu był zdecydowanie lepszy dla reprezentantów mousesports, natomiast Janusz „Snax” Pogorzelski i jego koledzy nie potrafili przeciwstawić się rywalom niemieckiej organizacji. W pewnym momencie, zawodnicy Anonymo wygrali rundę, wydawało się że odrobią punkty do mousesports, ale ci grali świetnie i podwyższali swoje i tak wysokie prowadzenie, 7:1.Polacy odrobili punkty do swoich rywali, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla mousesports.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrał Robin „ropz” Kool i jego koledzy, podwyższając prowadzenie swojego zespołu 11:5, aby następnie wygrać pięć kolejnych rund. W rezultacie, mousesports pokonało Anonymo Esports wynikiem 16:6.

Drugą mapą rywalizacji był Overpass. Polacy rozpoczęli grę po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową. Początek meczu zdecydowanie lepszy dla polskiej formacji, która wyszła na prowadzenie 3:0. W pewnej chwili, mousesports odrobiło punkty do polskiej drużyny i był remis 3:3, a następnie europejski skład wyszedł na prowadzenie 6:3. Mousesports grało świetnie, podwyższając swoje prowadzenie 10:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla mousesports.

W drugiej połowie rundę pistoletową wygrało mousesports, podwyższając prowadzenie 11:5, by następnie wygrać kolejne rundy. W pewnym momencie, Janusz „Snax” Pogorzelski i jego koledzy zaczęli odrabiać punkty do rywali i było 14:11. W rezultacie, Anonymo przegrało z mousesports wynikiem 14:16.

Flashpoint Season 3 – kwalifikacje

Anonymo Esports vs. mousesports 0:2
Vertigo: 6:16
Overpass: 14:16

Warto przeczytać: Anonymo Esports gra o awans na Flashpoint Season 3.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułESL Gaming oraz Intel z dalszą współpracą
Następny artykułPoznaliśmy turnieje Regional Major Rankings w regionie CIS oraz Oceanii
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj