Natus Vincere Mistrzem PGL Major Stockholm 2021!

0
53
Natus Vincere
Fot. PGL/Stephanie Lindgren

Natus Vincere w finale PGL Major Stockholm 2021 pokonało G2 Esports 2:0 i sięgnęło po końcowy triumf. To był niesamowity i trudny mecz dla obu formacji, ale to Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego zespół okazał się być…NAJLEPSZYM ZESPOŁEM NA ŚWIECIE w Counter-Strike: Global Offensive.

Pierwszą mapą był Ancient, na którym rywalizacja była bardzo wyrównana, jedni i drudzy mieli swoje okazje do zwycięstw w rundach, które wykorzystywali, ale to Natus Vincere pokonało G2 Esports wynikiem 16:11

Na drugiej mapie, którą był Nuke, G2 Esports zaczęło mecz po stronie broniącej od pierwszych dwóch wygranych rund, ale szybko odpowiedzieli reprezentanci Natus Vincere. Tu również była gra na przewagi, ale to Nikola “NiKo” Kovac i jego koledzy prowadzili po pierwszej połowie wynikiem 10:5. W drugiej połowie międzynarodowy skład wygrał rundę pistoletową, podwyższając tym samym swoje prowadzenie i wydawało się, że za chwilę będzie trzecia mapa, a tu jednak Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego zespół odrobił pięć rund z rzędu i mieliśmy dogrywkę, a raczej dwie, w których lepsi okazali się zawodnicy Natus Vincere pokonując G2 Esports wynikiem 22:19.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułJuż dzisiaj finał PGL Major Stockholm 2021!
Następny artykułPrzed nami finały ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.