Imperial Esports z awansem na PGL Major Antwerp 2022

0
105
FalleN
Fot. PGL

Do trzech razy sztuka – tak można powiedzieć w przypadku zespołu Imperial, w składzie którego gra m.in Gabriel “FalleN” Toledo. Podopieczni Luisa “peacemakera” Tadeu są kolejną brazylijską drużyną, która na pewno zagra podczas nadchodzącego turnieju PGL Major Antwerp 2022.

Najpierw Brazylia

Początek rywalizacji dla zespołu Gabriela “FalleNa” Toledo w ramach kwalifikacji RMR w regionie amerykańskim zaczął się bardzo dobrze, bowiem Vinicius “VINI” Figueiredo i jego koledzy pokonali Brazylijczyków z Sao Caetano, chociaż ten mecz wcale nie należał do tych łatwych, ale jednak to Imperial okazało się być lepsze w tej rywalizacji.

W następnym meczu, Gabriel “FalleN” Toledo i jego zespół podejmował kolejną formację z Brazylii, Case Esports, pokonując swoich rywali i to nie był aż tak trudny mecz dla reprezentantów Imperial. Później jednak przyszedł czas na kolejną formację z Brazylii – MIBR, którą Gabriel “FalleN” Toledo w swojej karierze profesjonalnego zawodnika reprezentował. Ale nie tylko on, bo oprócz niego w MIBR grał również jego obecny kolega z Imperial, Ricardo “boltz” Prass. Po trzymapowej rywalizacji, Imperial musiało uznać wyższość swoich rywali.

Następnie Ameryka

W kolejnym meczu, Imperial podejmowało tym razem amerykańską formację – Party Astronauts, która niedawno grała w ramach ESL Pro League Season 15, ale niewiele tam zdziałała, bowiem zajęła ostatnie miejsce, nie wygrywając żadnego meczu, tym samym odpadła z dalszej rywalizacji. W ramach amerykańskiego turnieju RMR, Party Astronauts prezentuje się zdecydowanie lepiej. Ich obecny bilans meczowy to 2-2, więc szansa na awans jest. Jeśli chodzi o ten mecz, Imperial po trzech mapach pokonało swojego oponenta, zapewniając sobie awans do PGL Major Antwerp 2022.

Jak na razie to drużyny z Brazylii dominują w kwalifikacjach RMR. To już trzeci zespół z Ameryki Południowej, który zagra na największym turnieju Counter-Strike: Global Offensive.

Warto przeczytać: MIBR i FURIA Esports z awansem na PGL Major Antwerp 2022. Transmisja z regionalnych amerykańskich kwalifikacji z polskim komentarzem do PGL Major Antwerp 2022 na kanale ESPORTNOW.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMIBR i FURIA Esports z awansem na PGL Major Antwerp 2022!
Następny artykułTeam Liquid oraz Complexity z awansem na PGL Major Antwerp 2022!
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.