BLAST Premier Spring 2020 – rozpoczynamy mecze w grupie B

0
79
oleksandr s1mple kostyliev natus vincere
oleksandr s1mple kostyliev natus vincere

Już w piątek rozpocznie się rywalizacja w grupie B – BLAST Premier Spring 2020, w której z pewnością będzie ciekawie. Do gry wchodzi dwóch, najlepszych zawodników rankingu HLTV.org: Mathieu “ZywOo” Herbaut oraz Oleksandr “s1mple” Kostyliev, ale nie tylko oni. Rywalizację w tej grupie rozpoczyna również duńskie Astralis.

Jeszcze przed końcem 2019 roku, zarówno Francuz jak i Ukrainiec rywalizowali ze sobą o pierwsze miejsce w rankingu HLTV.org. Z tej dwójki, lepszy okazał się być zawodnik znad Sekwany. Z kolei na trzecim miejscu był reprezentant Danii oraz Astralis – Nicolai “dev1ce” Reedtz. Już w pierwszym meczu BLAST Premier Spring 2020, ZywOo zagra przeciwko s1mple’owi.

Rywalizacja w grupie B

BLAST Premier Spring 2020 przechodzi do grupy B, w której mamy takie drużyny jak: Natus Vincere, Astralis, Team Vitality oraz Complexity. Po wszystkich zespołach, które są w tej grupie, widać że rywalizacja będzie interesująca.

Faworyt w grupie B?

Wydaje się, że faworytem do zwycięstwa w grupie B jest duńskie Astralis, bo w zasadzie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że podopieczni Danny’ego “zonica” Sorensena wygrywają większość turniejów. Duńczycy są zdecydowanym faworytem, ale trzeba spojrzeć również na inne zespoły, które również pokazały że potrafią zaprezentować swoją, najlepszą grę.

Jeśli chodzi o Complexity, wyniki tej drużyny są różne, więc nie wiadomo, jak do końca zaprezentuje nam się ten zespół. Jednak, Kristian “k0nfig” Wienecke i jego koledzy zakwalifikowali się na DreamHack Open Anaheim 2020.

Natus Vincere z lepszą formą na ICE Challenge 2020

Ukraińsko-rosyjski zespół bardzo dobrze radzi sobie również na drugim, londyńskim turnieju – ICE Challenge 2020. Natus Vincere wygrało dwa mecze, pokonując szwedzkie GODSENT oraz europejski mix – OG, w którym gra Mateusz “mantuu” Wilczewski.

Formacja z Ukrainy w pierwszym meczu BLAST Premier Spring 2020 zagra z francuskim Team Vitality, czyli będziemy mieć mecz, w którym na przeciwko siebie stanie Mathieu “ZywOo” Herbaut, jak i Oleksandr “s1mple” Kostyliev.

Podsumowując, już na samym początku w grupie B zobaczymy pojedynek, dwóch, najlepszych zawodników 2019 roku, według portalu HLTV.org.

16.30 – Natus Vincere vs. Team Vitality
20:30 – Astralis vs. Complexity Gaming

Zapraszamy również do przeczytania komentarzy naszych redaktorów o BLAST Premier Spring 2020.

Kto, zdaniem Kamila wywalczy awans?
Przewidywane szanse zespołów

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułEduoard “SmithZz” Dubourdeaux zakończył swoją profesjonalną karierę! 
Następny artykułCalifornia Access świętuje obecnie swoje 30-te urodziny
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments