FACEIT Major London 2018 – podsumowanie dnia.

0
74

FACEIT Major London 2018, czyli turniej, który zaskoczył każdego widza.

To co się dzieje na ostatnim w tym roku Majorze jest nie do opisania, drużyny, które powinny na spokojnie wyjść z grupy przegrywają mecze z gorszymi od siebie, jakie mecze nas dzisiaj zaskoczyły?

Astralis miażdży MIBR, nie pozostawiają pytań.

Dzisiejszy DUST II na pewno pozostanie na długo w pamięci Brazylijskiego MIBR. Silny team, który miał pokazać coś nowego, przegrywa 16-0 na Duńską formację. Astralis już na początku pokazało, że nie mają zamiaru bawić się z przeciwnikiem. Zimna krew, doskonałe taktyki oraz AIM na wysokim poziomie pozwala wygrać im bez żadnego problemu.

Astralis 16-0 MIBR

G2 po zaciętej walce eliminuje Cloud9 i zawalczy jutro o wyjście z grupy.

Cały mecz stał na wysokim poziomie i był bardzo wyrównany. Pierwsza połowa trafiła na konto G2, wynik 8:7. Druga zaś połowa po zaciętej walce obu drużn trafia na konto Cloud9. Mamy wynik 15:15 i co dalej? Francuskie G2 w drugiej dogrywce okazuje się lepsze, wygrywając 22:19.

G2 22:19 Cloud9