FACEIT Major: FaZe Clan, Fnatic i MIBR przegrywają swoje mecze

0
114

Pierwszy dzień drugiego tygodnia turnieju FACEIT Major London 2018 prawie za nami. Mamy kilka wyników, które mogą zadziwić.

FACEIT Major London: Jeśli spojrzymy na wyniki dzisiejszych meczów, można powiedzieć że ten Major będzie naprawdę bardzo ciekawy, szczególnie że jest na pewno kilka wyników, na które możemy powiedzieć: “jak to, naprawdę?”

W pierwszym meczu, inauguracyjnym francuskim zespół G2 Esports wygrał z HellRaisers wynikiem 22:20, czyli dopiero po dogrywce, to pokazuje że naprawdę mieliśmy bardzo dobre spotkanie pomiędzy tymi drużynami.

G2 Esports vs. HellRaisers 22:20

W drugim pojedynku, rosyjska drużyna Winstrike przegrała z amerykańsko-kanadyjską formacją Team Liquid. Nie był to trudny mecz dla drużyny Jonathana “Elige” Jablonowskiego, natomiast co trzeba podkreślić w tym spotkaniu, drużyna z Rosji lepiej grała i wygrywała rundy, mając “eco” niż przy pełnym ekwipunku.

Team Liquid vs. Winstrike 16:7 

Trzeci mecz, FaZe Clan grało z niemieckim zespołem BIG. Nie wiem, czy ktoś z Was spodziewał się tak wysokiej przegranej formacji prowadzonej przez Finna “Karrigana” Andersena, 5:16. Faworytem tego meczu była zdecydowanie drużyna FaZe, no ale jak widać Owen “Smooya” Butterfield i jego koledzy pokazali się ze zdecydowanie lepszej strony.

FaZe Clan vs. BIG 5:16

W kolejnym meczu, Complexity pokonało szwedzką formację Fnatic wynikiem 16:4. Ten wynik również może zszokować, tym bardziej że wydawało się, iż Szwedzi podczas takiego turnieju, zagrają bardzo dobry mecz a tutaj przegrywają i to tak wysoko.

Fnatic vs. Complexity 4:16

Brazylijska formacja MIBR przegrała swój mecz przeciwko chińskiemu zespołowi TyLoo wynikiem 13:16. To również może być zaskoczeniem dla nas, tym bardziej że brazylijska drużyna była faworytem tego meczu.

MIBR vs. TyLoo 13:16

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoznań Game Arena 2018 rozpocznie się za miesiąc
Następny artykułOverwatch – mapa Pusan już dostępna
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj