Rosyjskie derby w decydującym meczu Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020

0
53
intel extreme masters
intel extreme masters
Grupa A w ramach Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 dobiega końca. Dziś do bitwy ostatniej szansy staną na przeciwko siebie dwie ekipy z regionu CIS, czyli jednego z najbardziej nieprzewidywalnych regionów istniejących na scenie Counter-Strike: Global Offensive. Wygrany awansuje do fazy pucharowej, a przegrany odpada z dalszej rywalizacji.

Dla kogo rosyjskie derby?

Tytuł brzmi co najmniej ciekawie, a co dopiero mecz. Ekipa drugiego, najlepszego gracza roku poprzedniego Oleksandra ”s1mple” Kostylieva – Natus Vincere, a na przeciwko drużyna która wacha się ze swoją formą – Team Spirit. Jest to zespół, który na formacje ze “światowego topu” potrafi zaskoczyć, co pokazywała nie jednokrotnie, przykładowo dzisiaj zwyciężyli na europejską ekipę Mateusza “mantuu” Wilczewskiego – OG Esports, która znajduje się obecnie na szóstej pozycji światowego rankingu. Zdecydowanym faworytem będzie tu formacja sympatycznego Ukraińca – s1mple’a, ale jak to Natus Vincere gorszy dzień swojej gwiazdy i rosyjska formacja będzie w tarapatach. Bitwa toczy się o dużą stawkę jaką jest faza pucharowa Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020, więc zapowiada się co najmniej ciekawie.

Wcześniej, obie formacje grały ze sobą podczas Intel Extreme Masters: New York 2020 w regionie CIS. Wtedy to właśnie podopieczni Andreii’a “B1ad3’a” Gorodenskiego okazali się być lepsi od swoich rywali, zajmując w rezultacie 3. miejsce. W czerwcu natomiast zagrały również przeciwko sobie na WePlay! Clutch Island, gdzie Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego zespół pokonał Team Spirit 2:0. Jeśli chodzi o mecze pomiędzy obiema drużynami, bilans wynosi 1-1. Dzisiaj okazja do rewanżu.

18:30 – Natus Vincere vs. Team Spirit

Transmisja z Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 z polskim komentarzem na kanale Polsat Games 2.

Zapraszamy również do tekstu o wczorajszych rywalizacjach na turnieju.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRuszył drugi sezon Flashpoint, Team Envy przegrało na inaugurację z forZe
Następny artykułPompa Team prezentuje nowy zespół
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.