crysis remastered
crysis remastered

Studio Crytek zapowiedziało grę Crysis Remastered. Informacja ta pojawiła się na oficjalnej stronie studia deweloperskiego. Tytuł ten to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier w historii. Premiera miała miejsce w 2007 roku. Do jej stworzenia wykorzystano silnik CryEngine 2, uważany za jeden z najbardziej zaawansowanych. Wtedy też pojawiło się to słynne stwierdzenie: Czy pójdzie na tym Crysis? odnoszące się do możliwości danego komputera.

Pierwsze wzmianki o remasterze miały miejsce na oficjalnym koncie Crytek na Twitterze. Twórcy umieścili tam taki wpis:

Był to pierwszy po kilku latach zastoju wpis i już wtedy podejrzewano niespodziankę. Kilka dni później okazał się nią Crysis Remastered. Twórcy zamierzają przygotować odświeżoną kampanię dla jednego gracza. Prócz tego mają się pojawić tekstury o wysokiej rozdzielczości, udoskonalone materiały, antyaliasiów, SSDO, SVOG, nowe oświetlenie i wiele innych.

Gra ma wyjść na komputery osobiste, konsole obecnej generacji: Xbox One, PlayStation 4 oraz nawet Nintendo Switch. Premiera ma podobno nastąpić latem tego roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcrytek.com
Poprzedni artykułAVEZ walczy o pozostanie w kwalifikacjach do DreamHack Masters Spring 2020
Następny artykułESL One: Road to Rio – North America. Czyli amerykańskie kwalifikacje na Majora.
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj