chernobylite mega patch red forest 1
chernobylite mega patch red forest 1

Deweloperzy z The Farm 51 udostępnili dużą aktualizację do gry Chernobylite. Wprowadza ona zupełnie nową lokację w grze – Czerwony Las, znaną jako najbardziej radioaktywne miejsce na Ziemi. Prócz tego dodano zmiany w systemie przechowywania przedmiotów, dodano tryb swobodnej rozgrywki, a także kilka drobnych usprawnień wydajności.

Warto także wspomnieć o wprowadzeniu karabinu szturmowego, systemu modyfikacji broni, nowych przedmiotach, czy narzędziach. Od startu fazy wczesnego dostępu gra została przetłumaczona na kilka kolejnych języków.

Chernobylite otrzymuje aktualizację z mapą Czerwony Las 1

ZAWARTOŚĆ MEGA AKTUALIZACJI:

Czerwony Las – zupełnie nowe miejsce przeznaczone do swobodnej eksploracji. Odwiedź słynny radioaktywny bór i ukończ wszystkie misje w tych niesprzyjających warunkach.

Chernobylite - Mega Patch - Czerwony Las

Zmiany w bazie – od teraz gracze będą mogli przechowywać swoje łupy w zupełnie nowy sposób oraz modyfikować swoją broń.

Chernobylite otrzymuje aktualizację z mapą Czerwony Las 2

Tryb swobodnej rozgrywki – ten tryb pozwala graczom wybrać dowolną lokację w preferowanej konfiguracji pogodowej, wraz z wybranymi dostępnymi tam misjami. Gracz może włączyć lub wyłączyć zdarzenia losowe, a nawet rozpocząć rozgrywkę z wszystkimi dostępnymi broniami i umiejętnościami.

Poprawa wydajności – gra jest nieustannie optymalizowana, a gracze ze słabszą specyfikacją sprzętową powinni zauważyć wyraźną poprawę w wydajności.

Chernobylite jest już dostępne we wczesnym dostępie na platformie Steam: https://store.steampowered.com/app/1016800/Chernobylite/ oraz GOG: http://gog.com/game/chernobylite. Premiera gry na Steam zaplanowana jest na Zimę 2020 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOsteamcommunity.com
Poprzedni artykułGTC 2019 – kilka nowości od firmy NVIDIA z ray-tracingiem
Następny artykułZOTAC GAMING GeForce GTX 1650 OC – testy karty graficznej mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj