chernobylite prypec 1
chernobylite prypec 1

Deweloperzy z The Farm 51 udostępnili dużą aktualizację do gry Chernobylite. Wprowadza ona miasto Prypeć z najbardziej znanymi obiektami. Do zwiedzania będzie znany park rozrywki na czele z Diabelskim Młynem. Dalej Plac Lenina wraz z otaczającymi budynkami. Warto jednak pamiętać, że miejsca takie jak Pałac Kultury “Energetyk”, czy hotel “Polesie” nie są już tym, czym były dawniej.

Z tajemniczych miejsc znaleźć będzie można tajemniczą wojskową placówkę badawczą. Bazę, którą można spróbować zinfiltrować. Pytanie tylko kto odważy się zgłębić jej mroczne tajemnice?

Poza obszarem Prypeci do najnowszej aktualizacji dodano również:

Drugą część dochodzenia w sprawie zaginięcia Tatiany

Nowy świat fraktalny, którego eksploracja pozwoli graczom odkryć pewne wydarzenia z przeszłości oraz odpowiedzieć na kilka pytań. Całość stanowił finał aktualnego dochodzenia. Misji tyleż tajemniczej, co ważnej. Zarówno dla Igora jak i dla graczy.

Chernobylite - Prypeć

Nową postać – Olgę

Twarda, ukraińska nastolatka, mieszkanka Osady ukrytej głęboko w ostępach Czerwonego Lasu. Dziewczyna nie boi się nikogo i szczerze nienawidzi najemników NAR od kiedy naocznie przekonała się o ich okrucieństwie. Jej cel, choć prosty, nie jest łatwy do osiągnięcia – zależy jej na tym, żeby NAR-owcy wynieśli się z Czarnobyla i pozdychali jak psy. Nie koniecznie w tej kolejności. Gracze będą mogli zrekrutować Olgę, wysyłać ją w teren, a także uczyć się od niej nowych umiejętności.

Nowe misje fabularne

Deweloperzy z The Farm 51 dodali cztery nowe zadania związane z Georgijem, Sashko i Olgą. Oznacza to, że gracze poznają nowe postacie, ale także pożegnają kilka dotychczasowych. Bądź na odwrót. Wybór niezmiennie pozostaje w rękach eksploratorów Zony. Nowe elementy rozgrywki i fabuły pojawiły się także w Czerwonym Lesie. Warto więc spróbować odkryć kogo, albo co będzie tam można spotkać.

Chernobylite - Prypeć

Usprawnienia techniczne

Chernobylite od teraz wspiera interfejs DirectX 12. Posiadacze kompatybilnych kart graficznych (zwłaszcza AMD) mogą przetestować nowe API i zbadać jego wpływ na wydajność gry. Dzięki współpracy z AMD do gry zostało również dodane FidelityFX. Uruchomienie CAS powinno pozwolić graczom na rozgrywkę w przeskalowanej rozdzielczości bez jednoczesnej utraty jakości obrazu. Gracze będą również mogli poprawić jakość wyświetlania gry, bez spadku jej wydajności.

Poprawki lokalizacji

Na koniec poprawie uległa masa rzeczy związanych z lokalizacją i UX w Chernobylite. Od interface’u poczynając, a na dialogach kończąc. Nadal nie wszystko działa idealnie, ale poprawa jest wyraźnie odczuwalna. Został również dodany system, który zastępuje brakujące głosy postaci w dialogach dzięki tworzeniu odpowiednio spersonalizowanych i przetworzonych plików dźwiękowych. Co spowodowało, że brak nienagranej jeszcze części głosów fabularnych nie jest aż tak dokuczliwy. A to z kolei powinno się okazać optymalnym rozwiązaniem również z punktu widzenia tych graczy, którzy nie znają rosyjskiego, ale jednocześnie dla głębszej imersji, grają z włączonymi rosyjskimi głosami. Naturalnie tę opcję można wyłączyć w menu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułBrazylijskie derby na początek amerykańskich finałów BLAST Premier Spring.
Następny artykułBLAST Spring 2020 Europe Finals – podsumowanie drugiego dnia rozgrywek
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.