Wisła All in! Games prezentuje swój nowy skład CS:GO

1
35
wisla krakow
wisla krakow

Oficjalnie zarząd organizacji ogłosił nowy, odświeżony skład Wisły All in! Games. W skład ekipy wchodzi m.in Grzegorz “SZPERO” Dziamałek czy Olek “hades” Miśkiewicz. Natomiast zawodnicy znajdą się pod skrzydłami wcześniej zakontraktowanego trenera Mariusza „Loorda” Cybulskiego.

Wspomniany skład drużyny z Krakowa dzisiaj oficjalnie zakończył okres testowy. Barwy Białej Gwiazdy zasilają: Dominik “fanatyk” Barkiet, dotychczasowy reprezentant Łomża 0.0% Cyberwolves, Olek “hades” Miśkiewicz, były gracz m.in. ARCY oraz AVEZ, a także Grzegorz “jedqr” Jędras, który po opuszczeniu szeregów krakowskiej drużyny przez krótki okres reprezentował barwy Illuminar Gaming.

Włodarze drużyny uchyliły także rąbka tajemnicy ogłaszając fundamenty składu. Nowym kapitanem, który odpowiedzialny będzie za prowadzenie drużyny w grze zostaje – Grzegorz “SZPERO” Dziamałek, który miał okazję występować w drużynie Team Kinguin przy boku Michała “MICHU” Mullera. Natomiast bronią snajperską zajmie się Olek “hades” Miśkiewicz, który zbierał doświadczenie przy samym Piotrze “izaku” Skowyrskim podczas jednego z turnieju ASUS ROG.

„Po miesiącu intensywnych testów proces kompletowania zespołu możemy uznać za zakończony. Głównymi aspektami, którymi się kierowaliśmy, było zaangażowanie, dostępność oraz młody wiek nowych zawodników. Zdecydowaliśmy się postawić na hadesa, fanatyka oraz jedqra, który wróci do nas po krótkim epizodzie w Illuminar Gaming. Wszystkich łączą właśnie te trzy cechy – są młodzi, mocno zaangażowani i przede wszystkim mogą w pełni poświęcić się rozwojowi drużyny. Chciałbym zauważyć, że dostępność testowanych przez nas zawodników bardzo często była problemem. Duża część z nich wciąż się uczy i nie jest w stanie poświęcić na trening tyle czasu, ile drużyna potrzebuje, aby dojść do poziomu pozwalającego rywalizować na najwyższym poziomie” 

Mariusz “Loord” Cybulski, trener drużyny

Trener w swoim oświadczeniu zaznaczył, że potrzebują jako drużyna trochę czasu i przede wszystkim wsparcia wszystkich fanów i sympatyków e-sportu. Już w najbliższy poniedziałek rozpoczynają się baraże ESEA MDL, w których udział weźmie Wisła, ale niestety jeszcze w poprzednim składzie. 

Nowy, oficjalny skład Wisły All in! Games prezentuje się w następujący sposób:

  • Grzegorz “SZPERO” Dziamałek
  • Wiktor “mynio” Kruk
  • Grzegorz “jedqr” Jędras
  • Dominik “fanatyk” Barkiet
  • Olek “hades” Miśkiewicz
  • Mariusz “Loord” Cybulski – trener

O nowym trenerze Białej Gwiazdy pisaliśmy tutaj.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułmousesports zagra z Astralis o wielki finał ESL Pro League
Następny artykułHumble Stardock Strategy Bundle, czyli kolejna promocja na gry

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj