Początek zmian w MIBR. Dwóch zawodników i trener poza składem, FalleN na ławce rezerwowych

2
71
made in brazil gabriel fallen toledo
made in brazil gabriel fallen toledo

Stało się to, na co od dawien dawna czekali kibice brazylijskiej organizacji MIBR. Organizacja przygotowała potężne zmiany kadrowe. Wczoraj MIBR podał informacje o tym, że skład opuszcza dwóch zawodników oraz trener, natomiast dzisiaj gwiazda zespołu – Gabriel “FalleN” Toledo postanowił zasiąść na ławce rezerwowych.

Od dłuższego czasu formacja z Ameryki Południowej nie wyglądała dobrze pod kątem samej gry. Pomimo wszystkich zmian, które przeprowadzili, nie udało im się wygrać niczego konkretnego, a większość z większości turniejów dość szybko odpadali.

Przed turniejem ESL One: Cologne 2020, Brazylijczycy udali się do Europy, a dokładniej do Serbii, gdzie mieli zorganizowany bootcamp. Wydawało się, że może to im coś da, poprawią grę, ale tak się ostatecznie nie stało. MIBR w swojej grupie podczas ESL One: Cologne 2020 przegrał w grupie z najpierw z G2 Esports, a następnie z FaZe Clan i odpadł z dalaszej rywalizacji w turnieju.

Wczoraj portal HLTV.org podał informacje, że Epitacio “TACO” de Melo, Fernando “fer” Alvarenga oraz Ricardo “dead” Sinigaglia opuszczają zespół. Więcej informacji tutaj. Trzeba zrozumieć decyzję wydaną przez brazylijską organizację. Już jakiś czas temu mówiło się, że zmiany w formacji z Ameryki Południowej są potrzebne.

Kilka godzin później, portal HLTV opublikował tekst w którym dziennikarze napisali na temat tego, że Gabriel “FalleN” Toledo opuścił zespół i obecnie jest na ławce rezerwowych. A o tym przeczytacie również w tym miejscu.

Gabriel “FalleN” Toledo zamieścił informacje o swojej decyzji na profilu na Twitterze

Obecnie skład MIBR prezentuje się następująco:

  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Alencar „trk” Rossato
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAMD Zen 3 i Radeon 6000 zostaną pokazane 8 i 28 października
Następny artykułKoniec brazylijskiej przygody w jednym składzie
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj