Koniec brazylijskiej przygody w jednym składzie

0
72
mibr
mibr

Historię rozpadu brazylijskiego składu MIBR można porównać do tej, którą mieliśmy, kiedy to rozpadło się polskie Virtus.pro. Co mam dokładnie na myśli? Przeciągnie gry w jednym składzie, któremu kompletnie nic nie wychodzi, wyczekiwanie na to, że “może w końcu uda się wygrać mecz, turniej”. W końcu podjęta stanowczo decyzja o dużych zmianach w drużynie.

Przed pisaniem tego tekstu, zastanawiałem się nad tym, dlaczego tak długo trwało trzymanie zawodników w tym samym składzie? Przecież widać było, że tych wyników nie ma. Ponadto, nawet nie było zwycięstw podczas mniejszych turniejów, w których MIBR brał udział z cyklu Five to Nine, Eden Arena: Malta Vibes. To były mniejsze turnieje, w których Brazylijczycy mogli powalczyć o punkty, ale odbudować zespół. Nie zrobili tego, więc decyzja jak najbardziej trafna.

Pewnie domyślacie się, co stało się, kiedy taka informacja pojawiła się w Internecie? Oczywiście nie spodobało się to Vito “kNgV-” Giuseppe oraz Gabrielowi “FalleNowi” Toledo, którzy swoje przemyślenia opublikowali w mediach społecznościowych.

Nie wiadomo teraz, co będzie z brazylijską organizacją, bo znamy tych Brazylijczyków, którzy grali jeszcze w SK Gaming, wygrywali turnieje, byli jedną z lepszych formacji na świecie i nie było na nich mocnych, ale odnoszę wrażenie że w drużynie z Ameryki Południowej coś zaczęło się dziać już jak skład opuścił Marcelo “Coldzera” David. Później te różne transfery, które nie były do końca trafione. Czasem można było odnieść wrażenie, że zawodnicy już sami nie wiedzą, jak to wszystko poukładać, przygotować.

Teraz przyszło nam poczekać na decyzje oraz informacje, co dalej ma być z tym składem? Bo jak na razie pozostało tylko dwóch zawodników.

Zapraszamy również do poprzedniego tekstu, w którym pisaliśmy o zmianach w składzie MIBR.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoczątek zmian w MIBR. Dwóch zawodników i trener poza składem, FalleN na ławce rezerwowych
Następny artykułPoznaliśmy zespoły zaproszone do turnieju głównego DreamHack Open Fall 2020
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj