fbpx
Strona głównaSprzętTeam Group MP34 M.2 PCIe SSD - nowe dyski SSD w ofercie

Team Group MP34 M.2 PCIe SSD – nowe dyski SSD w ofercie

Team Group wprowadziło do sprzedaży dyski MP34 M.2 PCIe SSD. Został on zbudowany na pamięciach 3D NAND oraz interfejsie NVMe 1.3. Dostępne będą trzy warianty pojemnościowe: 256 GB, 512 GB oraz 1 TB. Dysk ważyć będzie 16 gramów, a jego wymiary wynoszą 80 x 22 x 3.8 mm. Maksymalny czas bezawaryjnej pracy wynosi 1.8 mln godzin. Dysk jest kompatybilny z platformami Intel oraz AMD.

Team Group MP34 M.2 PCIe SSD

Maksymalna prędkość odczytu wynosi 3000 MB/s, natomiast zapisu to 2600 MB/s. Nie podano niestety ceny poszczególnych wersji pojemnościowych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać