fbpx
Strona głównaSprzętLimitowane pamięci Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition

Limitowane pamięci Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition

Kingston wprowadziło do oferty pamięci Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition. Jest to zestaw dwóch modułów pamięci DDR5 o łącznej pojemności 48 GB. Wyróżniają się one dopracowaną stylistyką, z radiatorem w kolorach czerwieni i czerni oraz podświetleniem RGB. Producent dopracował profile XMP 3.0 tak, że jest możliwe osiągnięcie przepustowości na poziomie 84000 MT/s. Jest to niezwykła gratka dla entuzjastów overclockingu oraz modderów.

Pamięci Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition zaoferują prędkości transferu danych na poziomie 8000 MT/s, co pozwoli na osiągnięcie dobrych wyników w benchmarkach, czy grach. Jak deklaruje producent, pamięci RAM są stworzone z myślą o overclockingu. Wprawne ręce powinny bez problemów zwiększyć zegary.

Zobaczmy teraz wzornictwo. Rozpraszacze ciepła otrzymały kaskadowe elementy, które nadają modułom aerodynamiczny wygląd. Inżynierowie inspirowali się sylwetkami samochodów wyścigowych, co widać dobrze po zastosowanej czarno-czerwonej kolorystyce.

W przypadku podświetlenia RGB użytkownik otrzymuje wyeksponowany pasek świetlny z 12 diodami LED. Dzięki oprogramowaniu FURY CTRL można sterować podświetleniem samodzielnie lub skorzystać z 18 konfigurowalnych efektów RGB. Opatentowana technologia Kingston FURY Infrared Sync Technology: czuwa nad prawidłowym działaniem efektów świetlnych RGB.

Kingston współpracował ze znanymi producentami płyt głównych: Gigabyte, ASUS, ASRock, MSI, co gwarantuje bezawaryjne działanie przez długie lata. Dodatkowo mamy certyfikat Intel XMP 3.0 gwarantujący efektywne wykorzystanie dostępnego taktowania. Umożliwi to osiągnięcie płynności i większej liczby klatek na sekundę w grach.

Pamięci Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition można kupić w sklepach w cenie około 430 Euro. Dostępne są moduły 2 x 24 GB z profilem 8000MT/s 36-48-48 1.45V.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać