fbpx
Strona głównaSprzętAMD Software Adrenalin Edition 24.6.1 z wieloma nowościami dla graczy

AMD Software Adrenalin Edition 24.6.1 z wieloma nowościami dla graczy

AMD udostępniło nowy pakiet sterownika AMD Software Adrenalin Edition 24.6.1. Z nowości znajdziemy w nim produkcyjną wersję funkcji AMD Radeon Anti-Lag 2 dla Counter-Strike 2, AMD FSR  3.1 zaimplementowaną w 5 grach, a zwiększoną liczbę profili HYPR-RX w celu zwiększenia liczby FPSów w grach.

Funkcja Anti-Lag 2 dostępna w wersji stabilnej

Funkcja Anti-Lag 2 zapewnia zwiększenie responsywności gier poprzez obniżenie opóźnień. Funkcja ta jest obsługiwana i domyślnie włączona w Counter-Strike 2. Według testów graczy, mamy do 37 procent mniejsze opóźnienia w czasie korzystania z kart graficznych AMD Radeon i procesorów AMD Ryzen serii G.

Większa liczba profili HYPR-RX dla graczy

Nowy sterownik oferuje też większą liczbę profili HYPR-RX, która umożliwia wygodne korzystanie z szeregu zaawansowanych funkcji zwiększających liczbę FPS teraz także w Like a Dragon: Infinite Wealth, Overwatch 2, The First Descendant, F1 24 oraz Outpost: Infinity Siege.

Technologia AMD FSR  3.1 potrafi zapewnić 3-krotnie więcej FPSów w grach

AMD FSR 3.1

Technologia AMD FSR  3.1 jest już dostępna w 5 grach: Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT, Horizon Forbidden West Complete Edition, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Marvel’s Spider-Man Remastered oraz Ratchet & Clank: Rift Apart. Dzięki tej funkcji gracze mogą uzyskać ponad 3-krotnie więcej FPS, korzystając z kart graficznych AMD Radeon RX 7000 i rozdzielczości 4K lub 1440p.

Porównanie wydajności FSR 3.1 vs FSR 2.2

FSR 3.1 to zapowiedziana w trakcie GDC 2024 ulepszona wersja FSR 3, która oferuje lepszej jakości skalowanie, lepszy algorytm generowania klatek, nowe API do implementacji FSR i inne. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na blogu AMD. Lista gier, która ma zaimplementowane lub oficjalnie zapowiedziano implementację FSR 3 wynosi już 60 tytułów. Zestaw narzędzi deweloperskich FSR 3.1 zostanie udostępniony w lipcu 2024 na GPUOpen.

AMD FSR 3.1

Źródło: www.amd.com i community.amd.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać