rockstar games launcher
rockstar games launcher

Firma Rockstar Games zaprezentowała swojego własnego klienta gier — Rockstar Games Launcher. Pod względem wyglądu przypomina ona platformę Battle.net, ale jest bardzo ubogi w gry. Aby zachęcić wiele osób do wypróbowania klienta, Rockstar udostępniło za darmo grę Grand Theft Auto: San Andreas. Tytuł ten ukazał się na komputerach osobistych w czerwcu 2005 roku. Do zwiedzania mamy aż trzy miasta: San Fierro, Las Venturas i Los Santo oraz rozległe rejony pomiędzy nimi.

Sugeruje się, że wypuszczenie klienta Rockstar Games Launcher ma powiązanie z grą Red Dead Redemption 2 i jej wersją na komputery osobiste. Aczkolwiek trzeba poczekać na rozwój sytuacji.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOrockstargames.com
Poprzedni artykułTranscend SSD Enclosure Kit CM80S – elegancka przenośna obudowa
Następny artykułPGA GENESIS COSPLAY SHOW 2019 – pokaz cosplayu na PGA 2019
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj