pga genesis cosplay show 2019
pga genesis cosplay show 2019

Organizatorzy Poznań Game Arena 2019 poinformowali o rozpoczęciu zbierania zgłoszeń na występ w konkursie cosplay — PGA GENESIS COSPLAY SHOW 2019. Wydarzenie to ma już kilkuletnią tradycję podczas PGA i każdego roku wyłaniane jest 30 finalistów spośród setki zgłoszeń. Jest to świetna okazja zaprezentowania swojego stroju oraz umiejętności scenicznych, podczas finału Cosplay Show na PGA.

Tegoroczna edycja zgłoszeń do konkursu, właśnie wystartowała – szczegóły na dedykowanym wydarzeniu Facebook. Sponsorem głównym konkursu i fundatorem nagród, jest producent sprzętu dla graczy, marka Genesis.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOgamearena.pl
Poprzedni artykułRockstar Games Launcher – klient do gier od firmy Rockastar Games
Następny artykułV4 Future Sports Festival: Virtus.pro zagra z Mousesports w półfinale
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj