k1to zagra na Intel Extreme Masters Cologne 2022

0
58
OG Esports
Fot. Fraglider

Nils „k1to” Gruhne dołącza do składu BIG na turniej Intel Extreme Masters Cologne 2022, który rozpoczyna się już 5 lipca. Podopieczni Fatiha „gob b” Dayika w pierwszym meczu zagrają z australijską formacją ORDER.

Po raz kolejny w głównym składzie

Nils „k1to” Gruhne ponownie dołączy do głównego składu BIG, tym razem jako zastępca Josefa „faveNa” Baumanna, który od jakiegoś czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. W marcu niemiecki zawodnik (Nils „k1to” Gruhne przyp.red) został przesunięty do akademii BIG – BIG Academy. W tym miejscu warto dodać, że Nils „k1to” Gruhne był zastępcą innego kolegi z podstawowego składu – Karima „Krimbo” Moussy podczas Pinnacle Cup Championship. Wtedy byłego zawodnika akademii z rywalizacji w turnieju wyeliminował COVID-19.

Co ciekawe, z powodu COVID-19 u Fatiha „gob b” Dayika, Nils „k1to” Gruhne podczas BLAST Premier: Spring Finals 2022 wystąpił w roli trenerskiej. Warto dodać, że kt1o grał również w podstawowym składzie BIG podczas Roobet Cup, w którego finale niemiecka formacja pokonała FaZe Clan.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNatus Vincere Javelins przegrało z FURIĄ Female w półfinale ESL Impact Valencia 2022
Następny artykułKandydaci do zwycięstwa Intel Extreme Masters Cologne 2022?
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj