Anonymo przegrywa z DBL Poney w FLASHPOINT Season 3

1
51
Snax
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

Anonymo Esports w trzecim meczu w ramach FLASHPOINT Season 3, czyli turnieju kwalifikacyjnego do PGL Major Stockholm 2021, po trzymapowej rywalizacji musiało uznać wyższość swojego rywala z Francji – DBL Poney.

Pierwszą mapą rywalizacji polsko-francuskiej było Vertigo, które wybrał polski zespół. Polacy rozpoczęli grę po stronie atakującej, przegrywając rundę pistoletową, ale kolejne trzy rundy wygrali i wyszli na prowadzenie. Po chwili jednak to francuski zespół wygrał trzy rundy, wychodząc tym samym na prowadzenie 5:3. Pierwsza połowa była grana na przewagi, którą wygrało Anonymo 8:7. W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrali zawodnicy z Francji, remisując 8:8, aby następnie Polacy zaczęli dominować, wygrywając 14:9, a w rezultacie, Anonymo pokonało DBL Poney wynikiem 16:9.

Drugą mapą było Inferno, na którym Polacy zaczęli po stronie broniącej. Jednak od początku zaczęła się dominacja Francuzów, którzy oprócz rundy pistoletowej wygrali siedem rund z rzędu, wychodząc na pewne prowadzenie 8:0. Janusz “Snax” Pogorzelski  jego koledzy nie wiedzieli, jak mają przeciwstawić się swoim oponentom, następnie to Polacy wygrali trzy rundy z rzędu 8:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla DBL Poney.

W drugiej połowe, rundę pistoletowej wygrali Francuzi, wychodząc na prowadzenie 11:5, a następnie 12:5. Polacy wygrali trzy rundy z rzędu, ale to DBL Poney było zdecydowanie lepsze i pokonało Anonymo wynikiem 16:8.

Trzecią i decydują mapą był Nuke, na którym Polacy zaczęli po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową i trzy rundy, 4:0. W pewnej chwili, DBL Poney zaczęło odrabiać punkty, 5:4, a następnie to Polacy wyszli na prowadzenie 9:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Anonymo.

W drugiej połowie, rundę pistoletową oraz następną wygrali Francuzi, 9:8, aby następnie to Anonymo wygrało trzy rundy z rzędu, 12:8. Druga połowa była grana na przewagi punktowe, która zakończyła się dogrywką, w której DBL Poney okazało się być lepsze.

Anonymo Esports vs. DBL Poney 1:2
Vertigo: 16:9
Inferno: 16:8
Nuke: 17:19

Warto przeczytać: Fantasyexpo strategicznym partnererm PGL Major Stockholm 2021.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCooler Master ML240 Illusion White Edition – białe chłodzenie wodne
Następny artykułKolejne mecze na FLASHPOINT Season 3, G2 zagra z Ninjas in Pyjamas
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj