Zwycięstwo Team Vitality, FaZe Clan po zmianach – grupa B na BLAST Premier Fall Series 2020

0
39
joe brady blast premier london
joe brady blast premier london
Zakończył się pierwszy dzień rywalizacji w grupie B na BLAST Premier Fall Series 2020. W grupie wśród drużyn mieliśmy trzy debiuty, które dla jednych zawodników były udane, a dla drugich nie za bardzo ze względu na porażkę w meczach, ale mimo wszystko trzeba powiedzieć, że gra formacji mogła się podobać.

Nabil “Nivera” Berlitom z udanym debiutem w barwach Team Vitality

W pierwszym, wczorajszym meczu na inaugurację grupy B, Team Vitality pokonał Complexity Gaming 2:1. W obydwu zespołach mieliśmy debiuty nowych zawodników. We francuskiej formacji był to Nabil “Nivera” Benrlitom, natomiast europejskim składzie zaprezentował się Justin “jks” Savage, Australijczyk niegdyś grający dla 100Thieves. Jeśli chodzi o samych zawodnikach, pokazali się z dobrej strony.

Wygrana BIG, gra FaZe Clan bez trenera oraz Nikoli “NiKo” Kovača

W drugim meczu, BIG podejmowało FaZe Clan. W zasadzie można napisać, FaZe Clan które jest po zmianach. Najpierw transfer Nikoli “NiKo” Kovača do G2 Esports, a następnie z funkcji trenera drużyny zrezygnował Janko “YNk” Paunović. Co ciekawe, do składu po blisko półrocznej przerwie powrócił sympatyczny, szwedzki zawodnik Olof “olofmeister” Kajbjer. Mecz pomiędzy niemiecką oraz europejską formacją był dość ciekawy i wyrównany, szczególnie na drugiej mapie de_Mirage, gdzie do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była jedna dogrywka, którą wygrali podopieczni Tobiasa “tow b” Herberholda.

Co dzisiaj na BLAST Premier Fall Series?

W pierwszym, dzisiejszym meczu, Team Vitality zagra z BIG Clan. Obie formacje mierzyły się ze sobą podczas DreamHack Open Fall 2020 i tam lepsi byli Francuzi, którzy pokonali niemiecko-turecki skład 2:0. Z pewnością zespół z Berlina będzie chciał się zrewanżować i ma ku temu okazje właśnie na BLAST Premier Fall Series.

Z kolei w drugim meczu, FaZe Clan podejmie Complexity Gaming. Będzie to na pewno ciekawa rywalizacja, szczególnie po tym, co wczoraj zaprezentowali gracze europejskiego składu.

16:30 – Team Vitality vs. BIG Clan
19:30 – FaZe Clan vs. Complexity Gaming

Wszystkie mecze z polskim komentarzem na kanale: ESPORTNOW

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułGeForce RTX 3070 – karta graficzna na architekturze Ampere
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 457.09 z optymalizacją dla gier
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.