GuardiaN wraca do Counter-Strike’a i zagra na FLASHPOINT!

0
36
starladder league starseries season 8
starladder league starseries season 8

Ladislav “GuardiaN” Kovács po prawie dwumiesięcznej przerwie od gry wraca na scenę. Słowacki zawodnik wystąpi ze szwedzkim zespołem Dignitas w pierwszym sezonie FLASHPOINT.

GuardiaN ponad pół roku temu powrócił na “stare śmieci” do Natus Vincere, jednak ponowna przygoda z tą organizacją nie zakończyła się sukcesami. Po kilku miesiącach zastąpił go w pierwszym składzie Ilya “Perfecto” Zalutskiy. Doświadczony snajper nie musiał długo czekać na okazję do gry, ponieważ już 13 marca zaczyna się pierwszy sezon FLASHPOINT, który będzie trwał do 19 kwietnia i odbędzie się w Los Angeles. Weźmie w nim udział 12 drużyn, z czego 9 już znamy. Są to takie zespoły jak: MAD Lions, Gen.G, Copenhagen Flames, MIBR, c0ntact, Cloud9, Orgless, Dignitas oraz Envy.

Jedna z drużyn potrzebowała stand-in’a i padło właśnie na GuardiaNa. Mowa tu o Dignitas, którego norweski zawodnik Håkon “hallzerk” Fjærli nie zdobył wizy co uniemożliwi jego pobyt w Stanach Zjednoczonych.

Skład, który wystąpi w barwach organizacji na turnieju prezentuje się następująco:

  • Patrik “f0rest” Lindberg
  • Christopher “GeT_RiGhT” Alesund
  • Richard “Xizt” Landström
  • Adam “friberg” Friberg
  • Ladislav “GuardiaN” Kovács
  • Robin “Fifflaren” Johansson (trener)

28-latek zaczął swoją barwną karierę w 2008 roku. Reprezentował barwy między innymi takich ekip jak: Virtus.pro, Natus Vincere czy FaZe Clan. Wygrał w tym czasie 17 turniejów LAN i zdobył 8 tytułów MVP.

Jak słowacki zawodnik poradzi sobie z następnym wyzwaniem?

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 442.59 z optymalizacją dla gier
Następny artykułFLASHPOINT Season 1 z dwoma, polskimi zawodnikami
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments