Complexity ma problem przed ESL Pro League Season 14

0
17
k0nfig
Fot. ESL - Stephanie Lieske

Przed rywalizacją w ESL Pro League Season 14, europejski skład Complexity Gaming ma problem i to nie mały. W obecnym sezonie ESL Pro League nie zagra Duńczyk Kristian “k0nfig” Wienecke, który doznał poważnego uszkodzenia prawego nadgarstka w podróży na bootcamp.

A było to na lotnisku

Szedłem przez lotnisko, patrząc w telefon i poślizgnąłem się na wodzie na podłodze, upadłem i uderzyłem ręką w poręcz, co spowodowało złamanie nadgarstka. Zdecydowanie brzmi jak kłamstwo i nadal nie mogę uwierzyć, że to rzeczywistość. Dotarłem do Serbii i udałem się do lekarza, ale nie zauważono, że ręką jest pęknięta, więc rozegrałem kilka treningów z drużyną. Nawet z kontuzją udało się zdominować kilku rywali. ? – napisał na swoim Twitterze

Dłuższa absencja zawodnika

Kristian “k0nfig” Wienecke nie zagra podczas obecnego sezonu ESL Pro League Season 14, a dodatkowo może go zabraknąć w zespole w nadchodzącym turnieju BLAST Premier, który odbędzie się w drugiej połowie września. k0nfiga w składzie Complexity zastąpi inny Duńczyk, Niels Christian „⁠NaToSaphiX⁠” Sillassen, który w swojej karierze profesjonalnego gracza występował w mousesports oraz właśnie w składzie amerykańskiej organizacji.

Zapraszamy do przeczytania relacji z meczów ENCE, w którym gra dwóch, polskich zawodników.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułENCE z kolejnym meczem w ESL Pro League Season 14
Następny artykułPewne zwycięstwo ENCE w ESL Pro League Season 14!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.