Doświadczenie w grze Jarosława “pashyBiceps” Jarząbkowskiego

0
137
pasha 1
pasha 1

Doświadczenie w Counter-Strike: Global Offensive jest bardzo ważne. Jeśli jakiś zawodnik, czy nawet dwóch, którzy przez wiele lat grali na profesjonalnej scenie, wygrywając różnego rodzaju turnieje, a nawet o takiej randze, jaką jest Major, można śmiało powiedzieć, że po zakończeniu kariery dopasuje sobie odpowiednich, innych zawodników do swojej gry.

Pisząc ten wstęp, mam na myśli aktualny skład drużyny EMERITOS BANDITOS. Jest to zespół złożony ze streamerów, takich jak:

– Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski
– Piotr „izak” Skowyrski
– Paweł „SAJU” Pawelczak
– Mateusz „PAGO” Pągowski
– Damian „peVoR” Kozioł

Obecnie grają w lidze ESEA Open, w której ich rywalami są różne drużyny i także różni zawodnicy, ale jako drużyna radzą sobie bardzo dobrze. Na swoim koncie mają cztery zwycięstwa i dwa mecze przegrane.

Chcę jednak zwrócić uwagę na to, że prowadzącym zespołu jest doświadczony Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, który widać że po wielu latach gry na profesjonalnym poziomie jest w stanie dobrze prowadzić drużynę do zwycięstwa, mając dobre taktyki oraz co najważniejsze, pomysły.

Gra Jarosława „pashyBiceps” Jarząbkowskiego na profesjonalnej scenie teraz ma ogromne znaczenie w ESEA Open, bo dzięki swojemu doświadczeniu i pomimo tego, że nie gra na co dzień w żadnym zespole, uczy też innych zawodników z jego składu poprawnej gry. Bo wiadomo, że pozostali streamerzy nie grali nigdy na profesjonalnej scenie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułiBuyPower Revolt GT3 – szykuje się ciekawa obudowa mini-ITX
Następny artykułBLAST Premier Spring Series 2020 – ocena, komentarz!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj