Strona głównaPcMod.plE-Sportzonic będzie nowym trenerem Team Falcons

zonic będzie nowym trenerem Team Falcons

Kilka dni temu pojawiły się pierwsze informacje dotyczące przyszłości obecnego trenera Team Vitality — Danny’ego “Zonic” Sørensena, który w tym roku wraz ze swoimi zespołem zdobył tytuł Mistrza Świata w BLAST.tv Paris Major 2023.

Danny “zonic” Sørensen dołączył do francuskiej organizacji w lutym 2022 roku, wcześniej pełniąc tę samą rolę (trenera) w drużynie z Danii — Astralis, z którą czterokrotnie zdobył tytuł Mistrzostwa Świata, stając się jedyną drużyną w historii Counter-Strike: Global Offensive, która może pochwalić się takimi osiągnięciami. Wraz z nim do składu Mathieu “ZywOo” Herbauta dołączyło dwóch, byłych reprezentantów duńskiej formacji: Peter “Dupreeh” Rasmussen oraz Emil “Magisk” Reif. Będąc w Team Vitality, Duńczyk i jego formacja wygrali ESL Pro League Season 16, wspomniany wcześniej BLAST.tv Paris Major 2023, a następnie Gamers8 – turniej w Arabii Saudyjskiej.

Nowy zespół – Team Falcons

Jak informował Vladislav “Harumi” Radvilovich, Duńczykowi pod koniec 2023 roku kończy się kontrakt z francuską organizacją e-sportową i rozważał opcje poza Team Vitality. Portugalski dziennikarz Luis Mira z portalu Dexerto miał okazję porozmawiać z trenerem, który potwierdził, że razem z Larsem Roblem, psychologiem e-sportowym oraz Performance Coachem od listopada będą w Team Falcons z Arabii Saudyjskiej, którego reprezentantem jest polski zawodnik Miłosz “mhL” Knasiak.

Warto przeczytać: zonic odejdzie z Team Vitality?

Skład Team Falcons:

  • Miłosz “mhL” Knasiak
  • Alexandre “bodyy” Pianaro,
  • Laurențiu “launX” Țârlea,
  • Mohammad “BOROS” Malhas
  • Nathan “NBK-” Schmitt
  • Danny “zonic” Sørensen – trener
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać