ESEA MDL Season 31: Pewne zwycięstwo Virtus.pro z Team Vitality

0
54
janusz snax pogorzelski virtus.pro  1
janusz snax pogorzelski virtus.pro 1

Virtus.pro pokonało w ramach ESEA MountainDewLeague Season 31 Team Vitality. Polska drużyna grała bardzo dobrze, mieli pomysły na rundy. Chociaż wydawało się, że zespół z Francji odrobi punkty do polskiej formacji, wygrywając rundę pistoletową, to jednak Virtus.pro było zdecydowanie lepsze.

Mapą meczu pomiędzy drużyną Virtus.pro i Team Vitality był Mirage. Polacy zaczęli po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową i wychodząc na prowadzenie 4:0. Po chwili odpowiedziała drużyna z Francji, ale to tylko jedna runda, a polska formacja w dalszym ciągu grała naprawdę dobrze, podwyższając swoje prowadzenie. Jednak w pewnym momencie, drużyna Vitality wygrała kolejną rundę i jeszcze jedną, ale Janusz “Snax” Pogorzelski i jego koledzy mieli kontrolę meczu, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3.

W drugiej połowie, już od początku lepiej prezentowali się gracze zespołu Vitality, którzy po wygraniu rundy pistoletowej, zaczęli odrabiać punkty do Polaków, 12:9.

Końcówka meczu należała do drużyny Virtus.pro, którzy z każdą kolejną rundą, powiększali swoje prowadzenie i w drugiej połowie również mieli kontrolę nad meczem, 15:10.

Virtus.pro vs. Team Vitality 16:10 – Mirage

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCooler Master SK621 – klawiatura mechaniczna z niskim profilem
Następny artykułBLAST Pro Series Madrid 2019: Informacyjnie o turnieju w Hiszpanii
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj