Jutro poznamy nową postać? Właśnie otrzymaliśmy krótki teaser.

0
104
shu 82ydkm2
shu 82ydkm2

W kliencie League of Legends na stronie głównej kilka dni temu pojawiła się zakładka zatytułowana preseason, która krótko przedstawia nam zmiany jakich będziemy świadkami w najbliższym czasie. Jest tam również krótka notka, która mówi, że już jutro zostanie ukazana nam nowa postać.

preseason
źr. surrenderat20

Do tej pory była to jedna z dwóch informacji jaką posiadaliśmy, lecz kilka godzin temu Riot Games na Europejskim oraz Brazylijskim koncie League of Legends wypuściło teaser nowej postaci.

Ten krótki teaser ukazuje nam trzy znajdujące się już od jakiegoś czasu w League of Legends postaci, są to: Darius, Nunu oraz Ahri, którym towarzyszą dziwne elementy w pobliżu. W przypadku dwóch pierwszych są to swego rodzaju kwiaty lub ich liście, podczas gdy ukazuje nam się Ahri widzimy, że jeden z jej ogonów zmienił kolor, a ona sama jest w nienaturalnie wykrzywionej pozycji.

Co to może oznaczać? Z czym mamy do czynienia?

Drugą z posiadanych przez nas informacji jest informacja z Twittera jednego z pracowników Riot Games – dokładniej EarthSlug’a, na którym to zdradził, iż będziemy mieli do czynienia z “kolorowym magiem”. Jednak czemu zamiast nowej postaci widzimy te, które swój debiut w Lolu miały już jakiś czas temu? Jedną z wielu teorii jest to, że nowa postać będzie w stanie skopiować umiejętność innego bohatera, gdy ten użyje jej w naszym pobliżu. Równie ciekawe jest porównanie nowej postaci do kameleona, który mógłby przybierać różne postaci w zależności od sytuacji. Kolejna z teorii stara się znaleźć konkretne powiązanie z bohaterami ukazanymi na filmie próbując ustalić skąd może pochodzić nowy mag. Naprowadzeniem na właściwy trop może być fakt, że połączenie imion oraz kolejności bohaterów tworzy słowo DNA. Niestety jednak na chwilę obecną są to tylko domysły, a by przekonać się kim tak naprawdę jest nowa postać musimy cierpliwie poczekać do jutra.

Po większą dawkę artykułów związanych z E-Sportem zapraszamy na specjalną sekcję na naszej stronie internetowej: https://pcmod.pl/e-sport/

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOriot games, twitter
Poprzedni artykułTracer GAMEZONE Smooth XXL – podkładka pod mysz i klawiaturę
Następny artykułIntel Core X serii 9000, czyli nowe procesory z rodziny Skylake-X Refresh

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj