Piotr “Morelz” Taterka zasila szeregi zespołu Wizards Esports Club

0
64
piotr morelz taterka virtus.pro
piotr morelz taterka virtus.pro

Były zawodnik Virtus.pro, Piotr “Morelz” Taterka oficjalnie dołączył do iberyjskiej organizacji e-sportowej pod nazwą Wizards Esports Club. Zawodnicy tejże drużyny mają już za sobą debiutanckie spotkanie na Wisłę All In!, które ostatecznie przegrali 1:2.

Sama drużyna Wizards nie jest nową organizacją na światowej scenie, bowiem istnieje już od 13 lat. Obecnie plasują się w pierwszej dwusetce rankingu. Kto wie, może dołączenie polskiego zawodnika do drużyny spowoduje skok formy Wizards?

Organizacja Wizards Esports Club o zatrudnieniu naszego rodaka, poinformowała za pomocą swojego konta na twitterze. Dowiedzieliśmy się, że Piotr “Morelz” Taterka zastąpi w składzie litewskiego zawodnika, Aurimasa “Kvika” Kvaksysa.

Jak poszło drużynie Piotra “Morelza” Taterka podczas debiutu w odświeżonym składzie?

Mecz pomiędzy Wizards a Wisłą All In! należał do tych wyrównany, przynajmniej podczas dwóch pierwszych map. Pierwsza mapa, którą był Nuke zakończyła się wynikiem 16:13 dla zespołu Grzegorza “SZPERO” Dziamałka. Zawodnikom organizacji iberyjskiej na czele z Piotrem “morelzem” Taterką, zabrakło niewiele do tego, aby zwyciężyć.

Druga mapa obfitowała w wiele zwrotów akcji. Do końca mapy nie było wiadomo, kto ma większe szanse na jej zdobycie. Ostatecznie z tego morderczego pojedynku zwycięsko wyszła drużyna Wizards. W takim przypadku do wyłonienia była potrzebna trzecia mapa – Dust II. Tutaj w większości rund dominowali podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego, a Wizards wyraźnie odstawała od polskiej drużyny. W związku z tym ostatnia, decydująca mapa została zapisana na koncie Wisły i to polski zespół odniósł okazały sukces.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułTony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 – w grze pojawią się nowi zawodnicy
Następny artykułMSI MAG CORELIQUID 240R – chłodzenie wodne z podświetleniem RGB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj