Finały LAN-owe ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 i rywalizacja o znaczący turniej w Polsce!

0
38
ESL Mistrzostw Polski Sezon 27
Fot. ESL - Adam Łakomy

Już 8-9 listopada odbędą się finałowe mecze ESL Mistrzostwa Polski 2021 w Counter-Strike: Global Offensive. Gracze rywalizują o pulę nagród w wysokości 100 000 PLN, a także o awans do turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2022. Jest o co grać!

Już po weekendzie, 8-9 listopada rozpocznie się ostateczny etap rywalizacji ESL Mistrzostw Polski CS:GO. Po tygodniach rywalizacji w fazie zasadniczej, do newralgicznego etapu 23. edycji turnieju przystąpią 4 zespoły: Anonymo, Wisła All in! Games Kraków, MAD DOG’S PACT i broniący tytułu Honoris.

Zawodnicy będą grać o pulę nagród, która wynosi 100 000 PLN. Zespół, który okaże się tym najlepszym w tej edycji zawodów dostanie też bezpośredni awans do przyszłorocznego turnieju CS:GO podczas Intel Extreme Masters Katowice 2022. Legendarny turniej powróci do Spodka razem, co najważniejsze, z publicznością, gdzie ESL Mistrzowie Polski otrzymają szansę rywalizacji z najlepszymi drużynami z całego świata w walce o 1 000 000 USD. Ponadto, zwycięzcy Mistrzostw Polski zmierzą się też w turnieju ESL Pro League Conference pod koniec listopada.

ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021
Fot. ESL

Mecze półfinałowe i wielki finał ESL Mistrzostw Polski w CS:GO zostaną rozegrane w formacie BO3 podczas spotkania na żywo w ESL Arena Katowice. Już w najbliższy poniedziałek 8 listopada  od godziny 16:00 kibice oglądający rozgrywki na kanale Twitch będą mogli obserwować starcia topowych polskich zespołów. Finałowy pojedynek obejrzymy już we wtorek, 9 listopada o  godzinie 19:00. Drabinka fazy play-off prezentuje się następująco:

ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021 - drabinka
Fot. ESL

Turniej Mistrzostw Polski to jednak  nie tylko rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive. Organizatorzy przygotowali dla fanów też liczne atrakcje. Wśród nich kibice będą mogli wziąć udział w:

  • Gra Paczka– Już za chwilę Szlachetna Paczka po raz kolejny połączy tysiące osób i pomoże najbardziej potrzebującym. Po raz 21. osoby starsze i samotne, rodziny dotknięte biedą, dzieci, osoby z niepełnosprawnościami, otrzymają nie tylko pomoc materialną, ale również wsparcie i obecność wolontariuszy. Gra Paczka to gamingowa akcja charytatywna wspierająca Szlachetną Paczkę. W tym roku Gra Paczkę mogli już wspierać kibice w trakcie meczów fazy play-off ESL Mistrzostw Polski. Będą mieli też szansę zrobić to w ostatnich spotkaniach mistrzostw, 8 i 9 listopada. Dzięki temu Szlachetna Paczka będzie mogła jeszcze skuteczniej szerzyć ideę mądrej pomocy i docierać do większej ilości potrzebujących. Akcję można wspomóc wpłacając dotację na grapaczka.pl/wplacam.
  • Beat the Legends – konkurs Beat the Legends, organizowany wspólnie z partnerem turnieju – PaySafeCard, pozwoli spełnić kibicom marzenie i stanąć ramię w ramię z komentatorami ESL Mistrzostw Polski – Maciejem “Morgenem” Żuchowskim i Kubą “Kubikiem” Kubiakiem. Zawodnicy, którzy zostali wybrani stoczą epicki pojedynek w jedynym w swoim rodzaju showmatchu przed finałem ESL Mistrzostw Polski. Więcej informacji na temat konkursu dostępne jest na kanałach społecznościowych ESL.

Już tylko kilka dni dzieli nas od decydujących starć w ostatnim etapie Jesiennej Edycji ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Kto uniesie ręce w geście zwycięstwa, a kto na swoją szansę będzie musiał poczekać do kolejnej rundy? O tym kibicie przekonają się już niedługo. Organizator Mistrzostw Polski, firma ESL zaprasza wszystkich do śledzenia rozgrywek na oficjalnej stronie turnieju oraz na kanale Twitch.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułASRock Z690M-ITX/ax – płyta mini-ITX pod Alder Lake-S
Następny artykułASUS ROG STRIX Z690-I GAMING WIFI – ciekawy model Z690
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.