Wraz z rozpoczęciem ciszy nocnej swoje zmagania rozpoczną drużyny Ameryki Północnej w ESL Pro League.

0
34
esl pro lig
esl pro lig

Już dzisiaj – 3 kwietnia punktualnie o godzinie 22:00 rozpocznie się kolejna kolejka najwyższej ligi w CS:GO, czyli ESL Pro League. W tych wczesno-nocnych godzinach rozgrywki rozpoczną drużyny z północnej ameryki.

Team Liquid vs. Evil Geniuses

Mecz, w którym zmierzą się dwie czołowe drużyny grupy. Evil Geniuses ma przewagę trzech punktów nad swoimi dzisiejszymi oponentami. W związku, z czym ten mecz może zadecydować o tym czy Evil Geniuses utrzyma pierwszą lokatę w grupie.

100 Thieves vs. FURIA

Drugi mecz dzisiejszego wieczoru. Jest on równie ważny dla każdej z drużyn, ponieważ każda z nich posiada po sześć punktów. Zwycięstwo dla jednej czy drugiej drużyny może bardzo mocno umocnić pozycję w grupie. Warto wspomnieć, że obie drużyny zaliczyły po dwie porażki w ostatnich dwóch meczach.

Swole Patrol vs. MIBR

Trzecie i ostatnie spotkanie dzisiejszego wieczoru. Dla własnego bezpieczeństwa Swole Patrol powinno pokonać MiBR, ponieważ gdy FURIA pokona 100 Thieves, to Swole Patrol spadnie o oczko niżej i przekreśli swoją szansę na dalszy udział w turnieju.

Dla uściślenia informacji wszystkie wspomniane mecze rozpoczynają się o godzinie 22:00. Polska transmisja została przewidziana tylko dla meczu Team Liquid vs. Evil Geniuses, pod tym linkiem.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMultiliga w europejskim regionie ESL Pro League Season 11. Kto awansuje?
Następny artykułSymmetry za darmo na GOG.com przez kilkanaście godzin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj