Strona głównaGamingGryKingdom of Galekin - królestwo w Minecraft stworzone w 4.5 roku

Kingdom of Galekin – królestwo w Minecraft stworzone w 4.5 roku

Użytkownik o imieniu Linard zbudowało swoje własne królestwo o nazwie Kingdom of Galekin. Stworzył je całkowicie samodzielnie w Minecrafcie. Prace zajęły mu 4.5 roku, ale efekt jest zdumiewający. W wykreowanym przez siebie świecie znajdują się miasta, zamki, osiedla. Całość wygląda, jakby tworzyła je grupa ludzi. Polecamy obejrzeć wszystkim fanom takich projektów.

Wrażenie robi szczegółowość każdej budowli. Mimo że niektóre budynki się powtarzają, to większość z nich jest unikatowa. Mamy ogromny zamek z mostem, katedrę, a wszystko otoczone jest murami i budynkami. Są też piramidy i okręty na wodzie.

Kingdom of Galekin

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać