maLeK nie jest już trenerem Evil Geniuses

0
135
Evil Geniuses
Fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Zmiany nie tylko w OG Esports, ale również w amerykańskim Evil Geniuses. Jednak zmiany nie dotyczą samego składu, lecz roli trenerskiej. Amerykańska organizacja poinformowała o tym, że Damien “maLeK” Marcel nie będzie dalej trenerem drużyny.

Francuz dołączył do amerykańskiej formacji w grudniu ubiegłego roku. Zaraz po nim do Evil Geniuses dołączyli kolejni zawodnicy Jake “Stewie2k” Yip, William “RUSH” Wierzba oraz Timothy “autimatic” Ta. To nie była jednak całkowita przebudowa składu, bo dwójka graczy: Tsvetelin “CeRq” Dimitrov oraz Vincent “Brehze” Cayonte została. Chodziło bardziej o odświeżenie drużyny. Czy to wyszło? Nie za bardzo. Evil Geniuses od początku roku nie odnotowywało spektakularnych wyników.

ESL Pro League na minus

Pierwszą okazją do zaprezentowania się dla odświeżonego, amerykańskiego składu miała być gra w ramach ESL Pro League Season 15, ale to zupełnie nie wyszło. Reprezentanci Evil Geniuses w swojej grupie nie wygrali żadnego meczu i szybko odpadli z dalszej rywalizacji, zajmując bardzo odległe miejsce.

Brak awansu do turnieju głównego

Później, co prawda podopieczni Damiena “maLKa” Marcela awansowali na RMR w regionie amerykańskim, ale na samym turnieju RMR nie zaprezentowali się dobrze, nie awansowali na turniej główny.

Zaraz po zakończeniu rywalizacji w amerykańskich kwalifikacjach do PGL Major Antwerp 2022, Evil Geniuses grało w kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Dallas 2022, ale w nich zajęli 4. miejsce, które nie dało im awansu do turnieju głównego.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPierwsze zmiany w OG Esports. valde na ławce rezerwowych
Następny artykułRozpoczynamy fazę Legend podczas PGL Major Antwerp 2022
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj