Ninjas in Pyjamas oraz Gambit Esports rozpoczynają rywalizację w ESL Pro League Season 14

0
37
ESL Pro League Season 14
Fot. ESL

Przed nami rywalizacja w ostatniej grupie D w ramach ESL Pro League Season 14. Tu również będzie ciekawie, aczkolwiek jeden z zespołów już na starcie – podobnie jak Evil Geniuses w poprzedniej grupie – ma problem w drużynie. FURIA Esports, bo o tej drużynie mowa, zagra w składzie ze swoim trenerem, którym jest Nicholas “guerri” Nogueira.

Gambit – zdecydowany faworyt

Patrząc na wszystkie mecze, które rozgrywali reprezentanci Gambit Esports w czasie gry online, wydaje się, że to oni są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w grupie i bez większych problemów powinni awansować do fazy play-off, ale na ich drodze staną inni rywale, którzy za wszelką cenę będą chcieli im w tym przeszkodzić.

Szwedzi awansują?

Ninjas in Pyjamas też nie powinno mieć większych problemów z awansem do fazy play-off, tym bardziej że w swoim składzie mają jednego z najlepszych zawodników na świecie, mowa oczywiście o Duńczyku, który dołączył do drużyny w kwietniu tego roku – Nicolai “dev1ce” Reedtz

FURIA bez podstawowego zawodnika

FURIA Esports podczas ESL Pro League Season 14 nie zagra w swoim podstawowym składzie z Lucasem “hondą” Cano, który musiał pozostać w kraju ze względu na to, że jego mama uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19.

Transmisja ESL Pro League Season 14 z polskim komentarzem dostępna na kanale ESL.TV Polska.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZa nami pierwszy tydzień ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021. MAD DOG’S PACT liderem w tabeli
Następny artykułWisła All in! Games Kraków zagra o awans do zamkniętych kwalifikacji do Intel Extreme Masters: Fall 2021
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.