Geeek A50 Plus

Do sprzedaży trafiła obudowa Geeek A50 Plus. Producent udoskonalił poprzedni model Geeek A50 i dokonał kilku zmian w strukturze, detalach oraz sposobie montażu. Główne elementy składowe to nadal pleksi oraz aluminium. Wymiary obudowy wynoszą 140 x 214 x 330 mm, co pozwala na składnie komputerów w rozmiarach mini-ITX.

Niektóre panele obudowy występują w kolorze matowym czarnym i są wykonane z pleksi. Boki natomiast to przezroczysty plastik. Cały szkielet to lekkie czarne aluminium. Na przednim panelu znajdziemy przycisk zasilania oraz złącza USB 3.0.

W środku będziemy mogli zamontować następujące podzespoły:

  • płyty główne w formacie mini-ITX
  • karty graficzne o maksymalnej długości 305 mm i wysokości 147 mm
  • chłodzenia powietrzne procesora do maksymalnej wysokości 68 mm
  • kilka dysków SSD/HDD o rozmiarze 2.5 cala
  • zasilacze typu SFX lub SFX-L
  • górne wentylatory – 2 x 92 x 15 mm
  • dolne wentylatory – 92 x 15 mm lub 92 x 25 mm

Obudowa Geeek A50 Plus może mieć dołączony dodatkowy raiser PCI-Express dla kart graficznych. Trzeba wtedy dopłacić 20 dolarów. Warto jednakże zainwestować w tego typu dodatek, jeżeli planujemy zamontować bardzo wydajną kartę graficzną. Ewentualnie zainteresować się propozycją firmy ASUS – ROG Strix Riser Cable.

Cena nowej obudowy nie została jeszcze podana na stronie . Tutaj znajduje się porównanie do starszego modelu: Spec Comparison: A50 vs. A50 Plus. Warto zapoznać się także z ułożeniem kabli do zasilaczy: A50 Plus Power cable orientation list.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOgeeekstore.com
Poprzedni artykułASUS PN62 – minikomputer do salonu, domowej i biurowej pracy
Następny artykułBLAST Premier Spring Series 2020 – Grupa C w akcji!
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.