Zapowiedziano V4 Future Sports Festival!

0
27
V4 Future Sports Fesvital
Fot. V4 Future Sports Festival

V4 Future Sports Festival powraca i ogłasza turniej Counter-Strike: Global Offensive dla drużyn z Grupy Wyszehradzkiej, ale nie tylko.

To właśnie rok 2019 był ostatnim, kiedy mogliśmy oglądać V4 Future Sports Festival, na którym grały polskie drużyny: Virtus.pro oraz adwokacika. Oprócz polskich formacji w stolicy Węgier pojawili się reprezentanci Ninjas in Pyjamas, MIBR, mousesports, E-RIVALS, GamerZone oraz Tricked Esports.

W 2020 roku turniej w ogóle się nie odbył, co miało związek z pandemią koronawirusa, ale już wiadomo że w 2021 roku V4 Future Sports Festival odbędzie się. Łączna pula nagród wynosi 325 tysięcy euro. Rozgrywki podzielone będą na dwa etapy rywalizacji: kwalifikacje oraz finały LAN-owe. We wcześniejszych latach w turnieju brały udział drużyny z Polski, Węgier oraz Czech i Słowacji. Teraz organizatorzy postanowili rozszerzyć listę krajów, których drużyny zagrają podczas turnieju, a tymi państwami są: Chorwacja, Słowenia, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Rumunia, Bułgaria oraz Macedonia.

Etap rywalizacji zaczniemy od wspomnianych kwalifikacji, z których do turnieju głównego awansują cztery drużyny, a pula nagród dla nich wyniesie 25 tysięcy Euro. Do zespołów z kwalifikacji dołączą cztery zespoły zaproszone bezpośrednio przez organizatora. V4 Future Sports Festival będzie turniejem LAN, ale bez udziału publiczności.

– W tym roku w sposób nietypowy, biorąc pod uwagę warunki epidemiologiczne, organizatorzy wprowadzili rozwiązanie hybrydowe. Finaliści będą mogli rywalizować w studiu wyposażonym w światowej klasy infrastrukturę, a kibice i entuzjaści sportu tym razem będą śledzić walki za pośrednictwem Internetu dzięki innowacyjnym rozwiązaniom cyfrowym – powiedział Balázs Biró, jeden z głównych organizatorów turnieju.

https://www.facebook.com/v4futuresports/videos/1506241729735532/

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułBrazylijczyk nowym trenerem Complexity!
Następny artykułPoznaliśmy wszystkie drużyny, które zagrają w ESL Pro League Season 14
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj