blacktear5 w Anonymo Esports!

0
70
Anonymo
Fot. twitter.com/AnonymoEsports

Od jakiegoś czasu kibice polskiej sceny CS:GO zastanawiali się, kim będzie piąty zawodnik, który dołączy do składu CS:GO Anonymo Esports. Były różne domysły, zastanowienia, ale dzisiaj stało się to jasne. Nowym graczem został Piotr “blacktear5” Kasiński, który zastąpił w zespole Kamila “KEia” Pietkuna. Wcześniej blacktear5 grał m.in w CLEANTmix, Pompa Team oraz PGE Turów Zgorzelec.

Lipcowe zmiany

Już w lipcu polska organizacja ogłosiła zmianę w składzie. Wtedy na ławce rezerwowych znalazł się Kamil “KEi” Pietkun, a organizacja poinformowała o zmianach w składzie. Były dyskusje, kto mógłby dołączyć do nowej drużyny, a wśród nicków pojawiały się: Tomasz “phr” Wójcik, Miłosz “mhL” Knasiak oraz Paweł “reatz” Jańczak. Jednak żaden z tych nie dołączył do polskiej formacji. W rezultacie, nowym graczem został Piotr “blacktear5” Kasiński.

Początkowa kariera

W 2020 roku z CLEANmix przeniósł się do Pompa Team, a następnie do PGE Turów Zgorzelec. 

Oprócz informacji na temat nowego zawodnika, Anonymo Esports poinformowało również o nowym partnerstwie z firmą LV BET oraz o nowych koszulkach.

– Dziś robimy kolejny ważny krok organizacji witając na pokładzie LV BET. Sponsora z niesamowitą energią, za którym stoi sztab ludzi, z którymi współpraca już teraz jest czystą przyjemnością. Chcemy dać im możliwość kibicowania najlepszym i poczuć emocje które za tym idą, jednocześnie wypełniając wspólnie wyznaczone cele. Witamy! – skomentował Mateusz “Sówek” Kowalczyk.

Janusz “Snax” Pogorzelski przejął rolę In-Game Leadera zespołu, natomiast nowym analitykiem składu został Bartłomiej “BGG” Gawlas.

Skład Anonymo Esports prezentuje się następująco:

  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Paweł “innocent” Mocek
  • Wiktor “mynio” Kruk
  • Kacper “Kylar” Walukiewicz
  • Piotr “blacktear5” Kasiński
  • Adrian “imd” Pieper (trener)
  • Bartłomiej „BGG” Gawlas (analityk)
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAMD Ryzen 7 5700G – oficjalny debiut na rynku detalicznym
Następny artykułkeita nowym trenerem w Fnatic
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.