ENCE pokonało G2 Esports w ramach fazy grupowej ESL Pro League

0
55
Roobet Cup
Fot. ENCE

W trzecim meczu ESL Pro League fazy grupowej, ENCE pokonało G2 Esports.

Train

Pierwszą mapą meczu pomiędzy ENCE oraz G2 Esports był Train. Aleksi “allu” Jalli i jego koledzy rozpoczęli po stronie atakującej, wygrywając aż dziewięć rund z rzędu, wychodząc tym samym na wysokie prowadzenie, 9:0.  Dopiero przy tym wyniku, Nikola „NiKo” Kovac i jego zespół odpowiedzieli zwycięską rundą, aby następnie wygrać jeszcze dodatkowe trzy rundy, 9:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5.

W drugiej połowie, rundę pistolową wygrało ENCE, podwyższając tym samym swoje prowadzenie, 11:5. W rezultacie, ENCE pokonało G2 Esports wynikiem 16:5.

Mirage

Drugą mapą rywalizacji był Mirage. ENCE rozpoczęło mecz po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową oraz dwie kolejne, 2:0. Jednak szybko odpowiedzieli rywale  reprezentujący G2 Esports, 3:2. Początek meczu na mapie Mirage był lepszy dla polskiego zawodnika i jego kolegów, bo wyszli na prowadzenie, ale Nikola „NiKo” Kovac odrobili punkty i był remis, 4:4. W pewnej chwili, sytuacja na mapie zmieniła się na korzyść Nemanji „nexy” Isakovića i jego kolegów. G2 Esports wyszło na znaczne prowadzenie, natomiast ENCE nie potrafiło przeciwstawić się swoim rywalom, którzy zaczęli nie tylko podwyższać swój wynik, a w dodatku dominować na mapie, 4:8. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla G2 Esports.

Po zmianie stron, rundę pistoletową oraz kolejne cztery wygrało G2 Esports, 15:5. W rezultacie, Nikola „NiKo” Kovac i jego koledzy pokonali Marco „Snappi” Pfeiffera i jego kolegów wynikiem 16:6.

Nuke

Trzecią i decydującą mapą był Nuke, na którym Marco “Snappi” Pfeiffer i jego koledzy rozpoczęli po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową i dwie następne, 3:0. Jednak G2 Esports szybko odpowiedziało również trzeba rundami był remis, 3:3. Po chwili, Marco „Snappi” Pfeiffer i jego koledzy podwyższyli swoje prowadzenie 7:4, ale Nikola „NiKo” Kovac i jego zespół ponownie odrobili punkty do swoich rywali, 8:6. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla ENCE.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrali zawodnicy reprezentujący G2 Esports, 9:7 ale zawodnicy fińskiej organizacji odpowiedzieli pięcioma wygranymi rundami z rzędu, 14:7. NiKo i jego koledzy wygrali jeszcze trzy rundy, 14:10 ale to dalej była znakomita gra zespoły fińskiej organizacji. W rezultacie ENCE pokonało G2 Esports wynikiem 16:10.

Transmisja z polskim komentarzem ESL_CSGO_PL.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułTaida “Grumpy” Jasek: “Myślę, że to bardzo dobrze, że na krajowym podwórku mamy coraz więcej kobiecych drużyn” – wywiad
Następny artykułŚwietna gra ENCE w ESL Pro League, wyrównana rywalizacja w grupie B
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj