ibuypower revolt gt3 1
ibuypower revolt gt3 1

iBuyPower ujawniło nową obudowę – Revolt GT3. Będzie to kolejny model w rozmiarach mini-ITX, który powinien przyciągnąć uwagę wielu modderów. Wszystko za sprawą paneli z hartowanego szkła, które zostały umieszczone na wszystkich bokach tej obudowy. Może tutaj martwić kwestia chłodzenia, ale firma dodała niewielkie otwory wentylacyjne przy każdym z paneli. Przygotowano także panel przepuszczające powietrze z siateczki.

Co ciekawe, wspomniane panele boczne można zamontować w dwie strony. Jak widzimy na zdjęciu, są one wybrzuszone z jednej strony, co pozwala uzyskać ciekawe efekty.

iBuyPower Revolt GT3

Wymiary obudowy Revolt GT3 wynoszą 404 x 165 x 220 mm. Cała konstrukcja ma wyraźnie zarysowany szkielet. W środku znajduje się specjalna klatka, która umożliwia montaż podzespołów. Z jednej strony znajduje się płyta główna, zasilacza i dyski. Z drugiej natomiast mamy możliwość montażu karty graficznej na kablu PCI-Express raiser. Stalowa klatka ma dodatkowe gumy, które mają zapobiegać wibracjom.

iBuyPower Revolt GT3

Okazuje się również, że obudowa nie będzie sprzedawana samodzielnie tylko w gotowych zestawach komputerowych. W środku będzie można znaleźć zasilacze SFX o maksymalnej mocy 750 W. Wspierane będą również karty graficzne o maksymalnej długości 339 mm. Do tego dojdzie opcja montażu maksymalnie dwóch 2.5-calowych dysków.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PRZEZwccftech.com
ŹRÓDŁOibuypower.com
Poprzedni artykułZotac Inspire Studio – minikomputer dla twórców i artystów
Następny artykułDoświadczenie w grze Jarosława “pashyBiceps” Jarząbkowskiego
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj