fbpx
Strona głównaGamingGryChernobylite zadebiutował we Wczesnym Dostępie na Steam i GOG

Chernobylite zadebiutował we Wczesnym Dostępie na Steam i GOG

Deweloperzy z The Farm 51 udostępnili grę Chernobylite we Wczesnym Dostępie na Steam oraz na GOG. Jej obecna cena wynosi 99 zł i powinna skusić wielu fanów zakazanej strefy. Całość nie odbyłaby się tak szybko, gdyby nie pojawiło się niesamowite wsparcie społeczności na Kickstarterze oraz uwagi graczy z w trakcie zamkniętych testów alfa. Warto nadmienić, że pierwotnie planowano cenę 36 dolarów, jednakże zdecydowano się ją obniżyć do poziomu 29,99 dolarów.

Deweloperzy przygotowali wideo porównujące rzeczywiste lokacje z ich wirtualnymi odpowiednikami. Dzięki temu gracze na własne oczy będą mogli się przekonać, jak najbardziej rozpoznawalne miejsca z rejonu Prypeci i Czarnobyla zostały przeniesione do gry. Do pomocy posłużyły fotogrametria oraz inne zaawansowane techniki skanowania 3D. Prócz tego zastosowano autorską technologię Reality 51.

Aby zwiększyć jeszcze bardziej autentyczności świata gry, wszystkie dialogi zostały nagrane po rosyjsku, z udziałem aktorów znanych z takich produkcji, jak S.T.A.L.K.E.R. czy Metro. Oczywiście w Chernobylite dostępne również napisy w językach angielskim i rosyjskim. Prócz tego planowane są także ukraińskie, francuskie, niemieckie, hiszpańskie, włoskie, polskie i węgierskie.

Pełna premiera gry została zaplanowana na drugą połowę 2020 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać