Strona głównaPcMod.plKonferencjeCo zaprezentuje marka Bloody podczas Poznań Game Arena 2018?

Co zaprezentuje marka Bloody podczas Poznań Game Arena 2018?

W dniach od 12 do 14 października marka Bloody pojawi się na targach Poznań Game Arena 2018. Stoisko będzie się mieściło w hali nr 5. Marka ma zaprezentować swój najnowszy projekt – portal Dobry Gracz. Ma on pozwolić na zdobywanie osiągnięć a grę w ulubione tytuły. Gracze zdobywają punkty i wymieniają je na profesjonalny sprzęt gamingowy.

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z urządzeniami wykorzystującymi technologię optycznych przełączników Light Strike. Warto nadmienić, że producent pokaże klawiaturę mechaniczną B975. Będzie ją można wypróbować w strefie Free2Play wspieranej przez komputery marki OPTIMUS.

Dobry Gracz - Bloody

Podczas targów na stoisku zaprezentowana zostanie gra World War 3. Polski producent gier – The Farm 51 będzie chciał sprawdzić, czy stworzony tytuł przypadnie do gustu graczom. Oczywiście to nie jest jeszcze finalna wersja. Gracze będą mieli okazję pograć i porozmawiać z deweloperami pracującymi przy tworzeniu gry i zgarnąć koszulkę z logiem WW3.

Zarówno na scenie głównej, jak i na stoisku spodziewać się można konkursów i turniejów. Uczestnicy zmierzą się m.in.: w pojedynkach 1-na-1 w CS:GO oraz w League of Legends. Na najbardziej aktywnych czekają atrakcyjne nagrody, dlatego warto brać czynny udział i mieć oczy szeroko otwarte. Dodatkowo, wszyscy goście mogą wziąć udział w konkursie na najlepsze zdjęcie ze stoiska Bloody opublikowane na Facebooku, w którym do wygrania są punkty na portalu Dobry Gracz – https://dobrygracz.pl/

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać