Według Michała: Warto oglądać program Misję Esport

0
107
maciej sawik sawicki misja esport
maciej sawik sawicki misja esport

Program MisjaEsport prowadzi Maciej “Sawik” Sawicki, który do swojego studia zaprasza różnych gości, rozpoczynając od streamerów, youtuberów po komentatorów, graczy, właścicieli organizacji. To mi się podoba i jest interesujące.

Kiedy pierwszy raz usłyszałem w ogóle o takim programie, pomyślałem sobie że to może być faktycznie ciekawe, szczególnie dla kogoś, kto interesuje się e-sportem od dłuższego czasu. Prowadzący, którym jest Maciej “Sawik” Sawicki w studiu zadaje różne pytania swoim gościom, jest to zwykła rozmowa, ale według mnie warto się tym zainteresować, chociażby ze względu na to, że można się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy, zdobyć dodatkową wiedzę. Bardzo podoba mi się również to, że w trakcie trwania programu, Maciej Sawicki oraz jego goście wyjaśniają pewne kwestie np. o turniejach, ligach itp.

Sam osobiście bardzo lubię ten program, posłuchać, zdobyć wiedzę. Co więcej, słuchając programu, zdobywam na pewno cenne doświadczenie jako dziennikarz w redakcji, jak przeprowadzać wywiady, czy też właśnie tłumaczyć pewne kwestie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułEVERSPACE 2 i garść zrzutów ekranu z gry w rozdzielczości 4K
Następny artykułChernobylite zadebiutował we Wczesnym Dostępie na Steam i GOG
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj