Chernobylite już niedługo odwiedzą osoby wspierające z Kickstartera

0

Już 17 września Chernobylite zadebiutuje w wersji alfa na komputery osobiste. Dostęp do gry uzyskają osoby, które wsparły finansowo projekt na platformie Kickstarter. W trakcie zamkniętej alfy, gracze przez miesiąc będą mogli testować obecną wersję gry i zgłaszać wszelkie uwagi, błędy, a także życzenia co do dalszego kierunku prac nad tytułem. Deweloperzy The Farm 51 mają nadzieję, że dzięki opiniom graczy i interakcji z jej społecznością na każdym etapie produkcji kolejny raz pokierują dalszy rozwój gry we właściwym kierunku.

Wsparcie społeczności na Kickstarterze pozwoliło na dodanie nowych lokalizacji, postaci, a nawet dodatkowych mechanik rozgrywki. Już w październiku będzie można odwiedzić zakazaną strefę z takimi miejscami jak Czarnobylska Elektrownia Atomowa, rejony przerażającego przedszkola w Kopachi i tajemniczego Oka Moskwy, a także fragmenty opuszczonego miasta Prypeć.

Wczesny dostęp pozwoli zagrać w niekończący się tryb przetrwania zawierający ponad 8 godzin fabuły. Zapewni on także darmowy dostęp do wszystkich późniejszych uaktualnień z nowymi epizodami, lokacjami, postaciami i ekwipunkiem. Historia opowiadana w Chernobylite jest nieliniowa, nieprzewidywalna i ściśle związana z decyzjami gracza. Dzięki temu prowadzi to do wielu możliwych zakończeń. Oznacza to, że nawet jeśli już wkrótce zagramy w wersję wczesnego dostępu, później będzie szansa przeżyć ją jeszcze wiele razy i na różne sposoby.

Pełna premiera gry zaplanowana jest na drugą połowę przyszłego roku.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o