Strona głównaSprzętKarty graficzneAcer Predator BiFrost ARC A770 OC - karta graficzna Intel Arc 770!

Acer Predator BiFrost ARC A770 OC – karta graficzna Intel Arc 770!

W polskich sklepach pojawiła się ostatnio do kupienia karta Acer Predator BiFrost ARC A770 OC. Jest to 2,5 slotowa konstrukcja nie niereferencyjnej płytce drukowanej. Karta wyposażona jest w dodatkowe 8-pinowe zasilanie. Sercem układu jest procesor Intel Alchemist ACM-G10. Oferuje on 4096 jednostki cieniujące, po 32 jednostki Xe oraz RT oraz 8 bloków renderujących.

Jeżeli chodzi o pamięć VRAM, to na pokładzie Acer Predator BiFrost ARC A770 OC znajdziemy 16 GB GDD6 na 256-bitowej szynie danych. Na śledziu umieszczono 4 wyjścia wideo: HDMI 2.1 oraz 3 x DisplayPort 2.0. TDP całej karty ustalono na poziomie 250 W. Acer rekomenduje zasilacz o mocy 650 W.

Za chłodzenie odpowiada dość ciekawy zestaw wentylatorów. Pierwszy to FrostBlade 2.0 o średnicy 92 mm i mający podświetleniem RGB. Drugia natomiast nosi nazwę AeroBlade 3D i jest podobny do tego z układów chłodzenia w laptopach. Producent zastosował także komorę parową.

Acer Predator BiFrost ARC A770 OC

Aplikacja użytkowa Predator BiFrost pozwala monitorować procesor graficzny, kontrolować prędkość wentylatora i dostosowywać oświetlenie. Dodatkowo można zoptymalizować ustawienia grafiki, aby zwiększyć wydajność i dostosować ją do potrzeb gier lub tworzenia treści.

Ceny i dostępność

Karta graficzna Acer Predator BiFrost ARC A770 OC jest dostępna w sprzedaży u partnerów Acera w Polsce. jej cena zaczyna się od 1999 zł.

Komentarz od autora

Markę Predator od Acera też zna każdy. Robią topowy sprzęt dla najbardziej wymagających graczy. Do swojego dość szerokiego portfolio dorzucili właśnie karty graficzne. W sumie na razie jedną i to od Intela, ale od czegoś trzeba zacząć

Czekamy jednak nadal na wersje w formacie mini-ITX, bo przy takiej wydajności układu, takie konstrukcje są jak najbardziej prawdopodobne.

Źródło: www.acer.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać