Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaCorsair prezentuje nowe słuchawki gamingowe - HS55 i HS65 Wireless

Corsair prezentuje nowe słuchawki gamingowe – HS55 i HS65 Wireless

Corsair, producent sprzętu gamingowego dla graczy przedstawił dziś nową pozycję z cenionej serii HS gamingowych zestawów słuchawkowych. A są nimi: HS65 Wireless oraz HS55 WIRELESS.

Corsair HS65 Wireless

Zacznijmy od pierwszego z wymienionych zestawów. Jest możliwość korzystania z dwóch sposobów transmisji dźwięku: łączności bezprzewodowej 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień lub Bluetooth. Dzięki temu, wprowadzonemu rozwiązaniu użytkownicy mogą komfortowo z niego w połączeniu z różnymi systemami i urządzeniami. Ponadto, jest dostępny w dwóch wersjach: czarnej lub białej.

Corsair HS55 Wireless White
Fot. Corsair

Oprócz tego, HS65 WIRELESS korzysta z technologii Sonarworks SoundID, która generuje dynamiczny dźwięk dostosowany do preferencji użytkownika. Jest dostępna w oprogramowaniu do słuchawek CORSAIR iCUE, a dodatkowo przeprowadza test dźwiękowy, który poznaje preferencje użytkownika, tworząc spersonalizowany profil korekcji dźwięku.

Corsair HS65 Wireless White
Fot. Corsair

Mają bardzo dobry akumulator, wytrzymujący 24 godziny gry bez używania żadnego, dodatkowych przewodów. Poprzez Bluetooth połączysz słuchawki z innymi urządzeniami. Urządzenie zbudowane jest z tworzywa aluminiowego, a nauszniki posiadają siatkę, a ponadto zapamiętują kształt. Waga słuchawek to 275g.

Corsair prezentuje nowe słuchawki gamingowe - HS55 i HS65 Wireless 1

Corsair HS55 Wireless

Drugim zestawem jest Corsair HS55 Wireless. Słuchawki są lżejsze, niż model HS65 Wireless – waga wynosi 266 gramów. Mamy tutaj dostępną łączność bezprzewodową 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień lub Bluetooth. Jednym naciśnięciem klawisza można się przełączać.

Corsair HS55 Wireless Black

W środku zamontowano specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe. Zapewnia to doskonały dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości. Całość dopełnia Technologia dźwięku przestrzennego Dolby Audio 7.1.

Corsair HS55 Wireless Black

Żywotność akumulatora wynosi do 24 godzin. Producent deklaruje pracę do 6 godzin działania po zaledwie 15 minutach ładowania. Słuchawki są wyposażone w regulowany pałąk na głowę oraz miękkie nauszniki z pianki zapamiętującej kształt.

Ceny i dostępność

Gamingowe zestawy słuchawkowe są już dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym. Prócz tego sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy także będą niedługo je miały. Słuchawki objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy.

Warto przeczytać: Genesis Radon 800 recenzja słuchawek gamingowych

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać